Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Vyberte si z ponuky
našich predstavení

Farebné show plné trikov, svetiel, ohňa, žonglovania, akrobatických kúskov na zemi či vo vzduchu, na ktorých sa baví každý

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Deti či dospelí, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné kostýmy, nevídané triky, svetlá, oheň, žonglovanie, či akrobatické kúsky zaujmú aj toho najnáročnejšieho diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.


CHICAGO

Akrobatické predstavenie s atmosférou jazzu

Žonglovanie s kontaktnou guľou či párová akrobacia vo vtipnom dobovom spracovaní. Ideálne osvieženie programu na všetky druhy večierkov a osláv.

Typ: žonglérsko-akrobatické predstavenie
Trvanie: 6 min.
Počet vystupujúcich: 3

VZDUŠNÁ AKROBACIA – ŠÁLY

Atraktívne akrobatické predstavenie na šáloch rôznych farieb.

Vzdušná akrobacia najviac vynikne na šáloch. Nebojácne akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy a látka kopíruje ich ladný pohyb. Predstavenie vyplní aj ten najväčší priestor, preto je obľúbeným programom na veľké eventy, odovzdávanie cien, či festivaly.

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 5 min.
Počet vystupujúcich: 1-2


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus.

„Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Zábavná show aj pre náročné publikum.

Typ: nový cirkus so živou hudbou
Trvanie: 45 min.
Počet vystupujúcich: 11

Viac fotiek nájdete na našom facebooku: https://www.facebook.com/Vintage-Circus-313236929111686/

FASHION SHOW

Nový cirkus v novom šate. Predstavenie, ktoré má štýl.

Módna prehliadka, v ktorej vám predvedieme netradičné modely. Naše cirkusové modelky vedia oveľa viac, ako len chodiť po móle. Predvedú vám tanec s poi, žonglérske triky, hula hoopy a pozemnú akrobaciu. Za vhodných technických podmienok ponúkame vrátane vzdušnej akrobacie a cyrwheel. Táto žonglérsko-akrobatická show je použiteľná aj na prezentáciu vašej kolekcie.

Typ: žonglovanie / akrobacia
Trvanie: 10 min.
Počet vystupujúcich: 3-5

Viac fotiek nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/circus-show/


FIRE SHOW INSPINIA

Oheň v novom svetle. Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy.

Na slávnostné príležitosti ponúkame elegantný tanec s ohňom, na letné akcie a festivaly sme pripravili akčné spracovanie. Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete.

Typ: ohňová show
Trvanie: 10 min. / 15 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 6

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/fire-show/

uvshow

LIGHT SHOW INSPINIA

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie.
Téma času, strašidelná show alebo hrdina z akčných filmov? Výber je na vás. Efektná a dynamická show, v ktorej spracujeme akúkoľvek tému, zobrazíme logá a nápisy podľa vašich predstáv.

Typ: light show
Trvanie: 8 min. / 10 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 5

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/light-show/


NEZABUDU

Autorské divadelné predstavenie.

Autorské pohybovo vizuálne divadlo so živou hudbou o slovanskom dedičstve, slovenských zvykoch, sviatkoch a tradíciách, ktoré využíva prvky nového cirkusu.

Typ: divadelné predstavenie
Trvanie: 80 min.
Počet vystupujúcich: 3

VZDUŠNÁ AKROBACIA – TRAPÉZ SÓLO

Dokonalé sólové vystúpenie talentovanej akrobatky.

Špecializáciou našej talentovanej akrobatky Heleny Škovierovej je trapéz. Vďaka svojmu vzdelaniu a dlhoročnému tréningu priviedla svoje číslo po technickej aj hereckej stránke do dokonalosti.

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 5 min.
Počet vystupujúcich: 1


VZDUŠNÁ AKROBACIA – DUO NA KRUHU

Akrobatické predstavenie, ktoré budete sledovať so zatajeným dychom.

Synchronizovaný duet na kruhu v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu. Helena Škovierová a Lenka Švolíková vám s ladnosťou predvedú nebezpečné triky, ktoré divákom vyrážajú dych.

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 6 min
Počet vystupujúcich: 2

CYRWHEEL – POZEMNÁ AKROBACIA V KRUHU

Nový cirkus, z ktorého sa vám zatočí hlava.

Pozemná akrobacia v kruhu s názvom Cyr Wheel pripomína obrovskú roztočenú mincu v rukách hazardného hráča. Ale náš artista má kruh pevne pod kontrolou a predvedie vám na ňom nevídané kúsky. Číslo sa dá objednať samostatne alebo v rámci predstavení “Circus Fashion Show” či “Vintage Cirkus”.

Typ: pozemná akrobacia
Trvanie: 4 min
Počet vystupujúcich: 1CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Viete si predstaviť, ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 2

KARKULKA

Netradičné spracovanie známej rozprávky.

Karkulka musí na dlhej púti lesom zdolať mnoho prekážok, využiť svoje cirkusové zručnosti a prekonať strach z vlka, aby zachránila svoj rodný cirkus. Okrem dobrých priateľov jej pomôžu dosiahnuť cieľ aj rôzne kúzla a triky.

Typ: predstavenie pre deti
Trvanie: 15 min
Počet vystupujúcich: 3


DUO KURNÍKŠOPA

Čo bolo prvé? Sliepka, či vajce? A čo sa stane, ak je vajce len jedno, no sliepky sú dve?

Kurníkšopa je humorné vystúpenie našej akrobatickej dvojice, založené na prvkoch pozemnej akrobacie a klauniády. Vystúpenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Typ: párová pozemná akrobacia / klauniáda
Trvanie: 6 min.
Počet vystupujúcich: 2

NA STARÉ KOLENÁ

Ako si skrátiť čakanie na vlak?

Krátka klauniáda v podaní našich talentovaných herečiek Heleny Škovierovej a Niny Chabek. Predstavenie, pri ktorom sa popukáte od smiechu.

Typ: klauniáda
Trvanie: 6 min
Počet vystupujúcich: 2


KLAUN AKROBATOM

Už ste videli Klauna, ktorý sa chce pohojdať a vymkne sa mu to z rúk? Vzdušná akrobacia na zasmiatie.

Klauniáda akrobatky Heleny Škovierovej, herecko-akrobatický koncert na trapéze, ktorý ocenia nielen najmenší diváci.

Typ: vzdušná akrobacia na trapéze
Trvanie: 5 min
Počet vystupujúcich: 1

CIRKUSOVÉ VIANOCE

Špeciálne vianočné predstavenie

Keď do Cirkusu zavítajú Vianoce, niektorým klaunom narastú krídla, iným zase rožky. Čo ich asi čaká pod stromčekom a ako si so svojimi darčekmi poradia?  To všetko, ba aj viac, prezradí klaunská šarvátka plná žonglérských trikov, nečakaných pádov, skokov a šibalstiev, ktorým sa bude dať prizrieť a neraz aj priučiť, či pomôcť.

Typ: predstavenie pre deti
Trvanie: 45 min.
Počet vystupujúcich: 2KLAUNSKÉ ANIMÁCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými klaumi nestane! Žonglovanie, ponúkanie prípitku, či rozdávanie balíčkov, naši klauni zvládnu privítať a rozosmiať prichádzajúcich hostí, alebo ich sprevádzať celým programom. Šarmantne budú pomáhať moderátorovi, odovzdávať ceny, navigovať návštevníkov, lákať ich k atrakciám, či len tak vtipkovať a zabávať všetkých naokolo.

FIRE FREESTYLE

Ohňová show ako doplnkový program k hudobnej produkcii už nesmie chýbať na žiadnej kvalitnej párty či tanečnom festivale. Naši artisti sa postarajú o efektné privítanie hostí, rozprúdenie zábavy na parkete, či doplnia svetelnú pódiovú show o svoje umenie.


1908130_808486525904134_4564914276677480577_n

ZVIERATKÁ Z BALÓNIKOV

Zvieratká z balónikov sú 100% úspechom každej akcie, kde sú deti. Farebné balónikové zvieratká vyčaria úsmev na tvárach každého detského návštevníka.

VEĽKÉ BUBLINY

Aj robenie veľkých bublín sú obľúbenou zábavou na rôznych typoch udalostí. Svojou krehkosťou a dúhovými farbami upútajú nielen detskú pozornosť. Doprajte aj vy svojim hosťom, aby si vyskúšali vyrobiť pár bublín a zažili krásu prchavého okamihu.


REFERENCIE

alebo kde ste nás mohli vidieť

31.12.2017 “Palace Esplanade varieté” –  silvestrovské varieté inšpirované príbehmi z filmového plátna, Kúpele Piešťany

31.10.2017 “V divadle nám straší” – Halloween na Malej Scéne v Bratislave – cirkus v strašidelnom prevedení

21.09.2017 “Terminal – slávnostné otvorenie” –  ohňová show, predstavenia pre deti, či cirkusové animácie – návštevníkov nového nákupného centra v Banskej Bystrici sme zabávali na sto spôsobov

09.09.2017 “Pri Trenčianskej bráne” –  Vintage Cirkus so skupinou “Funny Fellows” v centre Trenčína

01.08.2017 “Rozprávky pri dóme” –  Cirkusová škola odštartovala letný cyklus divadelných rozprávok na pešej zóne v Bratislave

01.07.2016 “Príbeh o hradnom šašovi” –  jedinečná nočná open air show, ktorá sa koná každý rok v centre Trenčína

01.09.2014 “Kremnické gagy 2014” –  vtipné predstavenie Circus Love v podaní našich artistov, ktorí sa stali zároveň aj maskotmi celého festivalu

28,04.2014 “Uvedenie novej kolekcie” –  Desigual Eurovea – kolekcia inšpirovaná cirkusom si vyžaduje cirkusové modelkyZaujali vás naše predstavenia?