Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Umenie ohňa v novom cirkuse

ČO TRÉNUJEME?


Fyzickú zdatnosť

Trénujeme reflexy, koordináciu a svalovú pamäť. Hladáme nové spôsoby pohybu a využitia svojho tela.

Kreativitu a myseľ

Prepájame hemisféry, zvyšujeme svoju kreativitu a priestorovú orientáciu. Učíme sa prekonať strach z ohňa a zároveň s ním bezpečne pracovať.

Pozrite sa, ako náš tréning vyzerá:

Naučte sa s nami predvádzať pútavé triky s ohnivými poikami, palicami alebo kuželmi. Kurz tanca s ohňom je vhodný pre kohokoľvek, bez ohľadu na skúsenosti či kondíciu, kto má záujem naučiť sa rôzne triky a posunúť svoje hranice.


Ako kurz prebieha?

Kurz je súčasťou kurzu žonglovania a funguje v rámci neho ako špecializácia. Na rozdiel od kurzu žonglovania neponúkame skrátený trimester – vzhľadom na obsah kurzu ho musia účastníci absolvovať celý.

Začíname krátkou rozcvičkou zameranou na rozhýbanie tela a zahriatie mysle. Počas hodiny budeme cvičiť techniku s tréningovým náradím – poi, palice alebo iné hračky a tiež si budeme postupne prechádzať teóriu bezpečnosti a prípravy pri práci s ohnivými hračkami. Počas posledných hodín kurzu si tanec s ohňom aj vyskúšame.

Lektor Dávid Vagó

Kurz je vedený lektorom Dávidom vášnivým žonglérom, majstrom ohňa a poi. Dávid má za sebou mnohé workshopy a show tu i v zahraničí. Dávida nájdete od večera do rána trénovať v STRET klube.


ROZVRH KURZOV

kurz začína 3.4.2018 a končí 26.6.2018

UT / 18:00-19:30 / KCK, Molecova 2
Cena: 77 EUR  (TOT 11 lekcií)
90min

Kedy prebiehaju kurzy? (Trvanie kurzu je 90 min.)

PO 18:00ST ŠT PI SO NE

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0918573097

Cyr Wheel

ČO TRÉNUJEME?


Fyzickú zdatnosť

Pracujeme na budovaní svalstva rúk, nôh, chrbta a svalov stredného tela. Naše telo spevníme a zpružníme, zvýšime mobilitu. Na tréningu cvičíme s vlastnou váhou.

Cyr wheel
– šport, gymnastika, tanec, umenie, voľnosť, kreativita..
Cyr wheel je veľký kovový kruh, v ktorom sa človek sám drží a točí sa vďaka prenášaniu ťažiska

Pozrite sa, ako náš tréning vyzerá:

Naučíš sa základy manipulácie s cyr wheel, princípy pohybu kruhu, základy točenia..
Workshop je zameraný pre úplných začiatočníkov a mierne pokročilých.

Ako kurz prebieha?

Tréning začne krátkou rozcvičkou, trénovanie základných a pokročilých manipulácii s cyr wheel a základy roztáčania.

Lektor Andrej Chrček

Kurz je vedený lektorom Andrejom vášnivým cyr wheel-istom, žonglérom a majstrom balansu. Andrej má za sebou mnohé workshopy a show tu i v zahraničí. Andreja nájdete od večera do rána trénovať v STRET klube.


ROZVRH KURZOV

Kurz sa začína 5.4.2018 a končí 28.6.2018
(kurz prebieha každý štvrtok okrem 24.5 a 7.6)

ŠT / 19:30-21:00 / zmiešaná skupina / KCK, Molecova 2

Cena:  110€ (TOT 11 lekcie)
90min

SKÚS SI CIRKUS 

Cirkus Ťa láka, ale nie si pripravený na dlhodobý záväzok? Táto ponuka je určená práve pre Teba!

APRÍL – 5.4.2018 až 26.4.2018, 4 lekcie, cena: 48€
MÁJ – 2.5.2018 až 30.5.2018, 4 lekcie, cena: 48€
JÚN – 14.6.2018 až 28.6.2018, 3 lekcie, cena: 36€

 

Kedy prebiehaju kurzy? (Trvanie kurzu je 90 min.)

PO UT ST 19:30PI SO NE

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0918573097

Cirkus párty

Prečo párty s nami?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských narodeninových oslavách sa baví každý. Spravíme si zvieratká z balónikov, zacvičíme si, spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami, postavíme si ozajstné cirkusantské pyramídy a možno sa aj prejdeme po lane.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové párty pre deti sú výbornou zábavou pre všetky akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň párty si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, detské predstavenie, workshop, klauni s balónikmi, ohňová či svetelná show, prinesieme vám nezabudnuteľný zážitok.CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Materiál je pestrý a farebný, určite sa nudiť nebudeme. Staneme sa ozajstnými povrazolezcami a prejdeme po lane, zažonglujeme si a postavíme veľkú rodinnú pyramídu.

KRÁTKE PREDSTAVENIE

Oslavu vám spríjemnia aj klauni z interaktívneho predstavenia “Cirkusová škola”, “Karkulka” ktorá zachraňuje cirkus, alebo iné predstavenie podľa vášho výberu.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, smiešne gegy a triky. Klauni sú skvelým doplnkom každého narodeninového programu na zábavu malých oslávencov, no tiež pri vítaní hostí, krájaní torty alebo len tak, ak máte chuť na šašovské fotky. Zvieratká z balónikov a bubliny sú 100% zárukou úspechu.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Ohňová a svetelná show, vzdušná akrobacia, či robenie veľkých bublín – na našej cirkusovej párty nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na detskú narodeninovú oslavu presne podľa vašich predstáv.


Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: max. 15

Počet lektorov: min. 1

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189

FAMILY DAY

Prečo rodinný deň od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských rodinných dňoch sa baví každý. Spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami a postavíme si cirkusové rodinné pyramídy. Zabavíme sa pri show a predstaveniach, spravíme si zvieratká z balónikov, prejdeme sa po lane a všetkých budú rozosmievať naši klauni!

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové rodinné dni sú výbornou zábavou pre všetky firemné akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň rodinného dňa si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, predstavenie, workshop plný zábavy a trikov, klauni s balónikmi, veľké bubliny a ohňová či svetelná show na záver – naši artisti vám pripravia nezabudnuteľní zážitok.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a žonglérskych trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Postavíme veľkú rodinnú pyramídu, alebo sa spolu s rodičmi prejdeme po lane.

PREDSTAVENIE

Predstavenia na zemi, či vo vzduchu, s ohňom či s kuželkami. Pre váš rodinný deň pripravíme tú pravú show, ktorá zabaví všetkých návštevníkov. Stačí si vybrať z našej pestrej ponuky.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, šaškujú, robia akrobacie, smiešne gegy  a triky. Klauni sú skvelým doplnkom Vášho rodinného dňa. Zabávajú a vítajú hostí, odovzdávajú ceny, animujú program. A hlavne rozosmejú všetkých naokolo.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Robenie veľkých bublín, žonglujúce zvieratká alebo maľovanie na tvár? Na našom cirkusovom rodinnom dni nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na rodinný deň presne podľa vašich predstáv.Zaujali vás naše rodiné dni? Dajte nám vedieť!

PARTY

Prečo firemná párty od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE CELÚ FIRMU

Od vrátnika až po riaditeĺa, na našich cirkusantských párty sa baví každý! Farebné show plné trikov, svetiel a ohňa. Klauni, žonglovanie s taniermi, loptičkami a šatkami, stavanie ozajstných cirkusantských pyramíd, aj chodenie po lane. Bude to poriadny cirkus!

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové párty sú výbornou zábavou pre všetky firemné akcie a oslavy. Náplň vašej cirkusovej párty si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, predstavenie, workshop plný zábavy a trikov, klauni zabávajúci hostí, robenie veľkých bublín, prinesieme jednoducho čokoľvek.

CIRCUS ACADEMY

Tanieriky, loptičky, kuželky, diablo, poiky či hula hoop, materiálu máme kopu, skúšať si môžete všetko! Okrem žonglovania vieme priniesť lano na chodenie či jednokolky, trénovať balans, či stavať cirkusové pyramídy.

CIRCUS STAGE

Predstavenia na zemi či vo vzduchu, s kuželkami či s ohňom. Pre vašu cirkusovú párty pripravíme tú pravú show, ktorá zabaví všetkých návštevníkov. Vyberte si z pestrej ponuky našich show a predstavení.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, šašoviny, srandičky a triky. Klauni sú skvelým doplnkom vašej párty, osvedčia sa pri vítaní hostí, krájaní torty, vyhlasovaní výsledkov, alebo len tak, ak máte chuť na šašovské fotky.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Robenie veľkých bublín, chodúle alebo zobrazenie vášho loga počas svetelnej show – na našej cirkusovej párty nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na presne podľa vašich predstáv.Zaujala vás naša cirkusová párty? Dajte nám vediť!

Nezmeškajte žiadnu novinku. Odoberajte Newsletter!

 

To najlepšie z našej ponuky pre deti

WORKSHOPY

Vhodné pre deti aj ich rodičov

Viac informácií

Aktuálna ponuka predstavení

PREDSTAVENIA

Predstavenia s nádychom nového cirkusu pre malých aj náročných divákov

Viac informácií