Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

PÁRTY a OSLAVY

Párty plné cirkusu sú výbornou zábavou a spestrením pre každú detskú narodeninovú oslavu.
Predstavenie, balóniky, triky či kúzelník, možné je u nás všetko

2+ rokov 1 - 3 hod.

Prečo párty s nami?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských narodeninových oslavách sa baví každý. Spravíme si zvieratká z balónikov, zacvičíme si, spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami, postavíme si ozajstné cirkusantské pyramídy a možno sa aj prejdeme po lane.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové párty pre deti sú výbornou zábavou pre všetky akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň párty si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, detské predstavenie, workshop, klauni s balónikmi, ohňová či svetelná show, prinesieme vám nezabudnuteľný zážitok.UČÍME SA TRIKY

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Materiál je pestrý a farebný, určite sa nudiť nebudeme. Staneme sa ozajstnými povrazolezcami a prejdeme po lane a na záver si postavíme veeeeľkú rodinnú pyramídu a všetci sa v nej odfotíme.

KRÁTKE PREDSTAVENIE

Oslavu vám spríjemnia aj klauni z interaktívneho predstavenia “Cirkusová škola”, “Karkulka” s vlkom a kúzelníčkou, ktorí zachraňujú cirkus, alebo iné predstavenie podľa vášho výberu.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, srandičky a triky. Klauni sú skvelým doplnkom každého narodeninového programu na zábavu malých oslávencov, no tiež pri vítaní hostí, krájaní torty alebo len tak, ak máte chuť na šašovské fotky. Balónikové zvieratká sú 100% zárukou úspechu.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Ohňová a svetelná show, vzdušná akrobacia, či robenie veľkých bublín – na našej cirkusovej párty nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na detskú narodeninovú oslavu presne podľa vašich predstáv.


Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: max. 15

Počet lektorov: min. 1

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189