Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

RODINNÉ DNI
PLNÉ SMIECHU A POHYBU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských rodinných dňoch sa baví každý.
Naučte sa roztočiť tanierik, postavte si pyramídu, pozrite si predstavenie alebo sa vyfotťe s klaunom.

2+ rokov 1-3 hod.

Prečo rodinný deň od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských rodinných dňoch sa baví každý. Spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami a postavíme si cirkusové rodinné pyramídy. Zabavíme sa pri show a predstaveniach, spravíme si zvieratká z balónikov, prejdeme sa po lane a všetkých budú rozosmievať naši klauni!

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové rodinné dni sú výbornou zábavou pre všetky firemné akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň rodinného dňa si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, predstavenie, workshop plný zábavy a trikov, klauni s balónikmi, veľké bubliny a ohňová či svetelná show na záver – naši artisti vám pripravia nezabudnuteľní zážitok.

CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a žonglérskych trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Postavíme veľkú rodinnú pyramídu, alebo sa spolu s rodičmi prejdeme po lane.

CIRKUSOVÉ ŠAPITÓ

Predstavenia na zemi, či vo vzduchu, s ohňom či s kuželkami. Pre váš rodinný deň pripravíme tú pravú show, ktorá zabaví všetkých návštevníkov. Vyberte si z pestrej ponuky našich show a predstavení.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, šašoviny, srandičky a triky. Klauni sú skvelým doplnkom Vášho rodinného dňa. Zabávajú a vítajú hostí, odovzdávajú ceny, animujú program. A zvieratká z balónikov sú 100% zárukou úspechu.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Robenie veľkých bublín, žonglujúce zvieratká alebo maľovanie na tvár? Na našom cirkusovom rodinnom dni nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na rodinný deň presne podľa vašich predstáv.Zaujali vás naše rodiné dni? Dajte nám vedieť!