Cabaret

CIRKUSKUS CABARET

CirKusKus ponúka aj cabaretné varieté v novocirkusovom štýle so šarmantnou moderátorkou a tímom skvelých artistov. Ide o dve polhodinové show – prvá časť predstavenia je zložená z akrobatických a žonglérskych čísiel, v druhej časti predvedieme svetelnú a ohňovú show.

ŽONGLÉRSKO-AKROBATICKÁ SHOW

V prvej časti cirkusového varieté uvidíte akrobatické čísla pretkané krátkymi žonglérskymi vstupmi, kde uvidíte nielen klasické žonglovanie, ale aj moderný tanec s rekvizitami – tzv. flow arts. Epické výstupy ako sú akrobatický tanec, párová a vzdušná akrobacia alebo cyrwheel prestriedajú jemné tanečné čísla s vejármi, vlajkami či drakmi. Vystúpenie vzdušnej akrobacie je upravené do priestoru s nižším stropom.

SVETELNÁ A OHŇOVÁ SHOW

Svietiace buugengy, pixel poi, hula hoopy či veľká kocka naprogramované v harmónii s hudbou a pohybom sú doslova pastvou pre oči. Tanec s ohnivými poi, vejármi, kruhmi, dáždnikmi a palicami očarí všetky vaše zmysly. Do tejto show sme vybrali menšie ohnivé rekvizity a pyro efekty, aby sa dala show zrealizovať aj v interiéri.

KONTAKT

Erika Hantáková / tel: 0917 265 189 / e-mail: info@cirkuskus.sk

Tešíme sa na spoluprácu.