AKROBATICKÉ SHOW

Obdivuhodné umenie pozemnej a vzdušnej akrobacie.

PAN trapez
TRAPÉZ

5 minút
1 akrobatka

vzduska kruh
AERIAL - KRUH

3 - 6 minút
1 - 3 akrobatky

ckk saly2
SILK - ŠÁLY

3 - 5 minút
1 - 3 akrobatky

ckk kocka4
CUBE - KOCKA

3 - 5 minút
2 - 3 akrobatky

baranovic14
AKROBATICKÝ TANEC

3 minúty
1 akrobatka

IMG_7128
PÁROVÁ AKROBACIA

3 - 5 minút
2 - 4 artisti

FOTO_Collavino-4424
AKROBACIA V KRUHU - CYRWHEEL

3 - 5 minút
1 akrobat

previous arrow
next arrow

Pestrá ponuka krátkych cirkusových čísiel podľa jednotlivých disciplín ako sú vzdušná, párová alebo tanečná akrobacia a tiež akrobacia v kruhu zvanom cyrwheel. Pri výbere treba brať ohľad na to, čo vám dovoľuje priestor, kde sa bude vaša akcia konať. Je možné dohodnúť viac opakovaní jedného čísla alebo nakombinovať si program z viacerých disciplín. Vzdušné čísla uvádzame aj v sprievode tanečníc s vlajkami alebo vejármi. Atraktívna zábava na plesy, oslavy, gala večery, svadby, ale aj detské a rodinné akcie, ktorá sa dá zrealizovať vonku aj vnútri, v malých aj veľkých priestoroch.

VZDUŠNÁ AKROBACIA

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizované choreografie v podaní profesionálnych umelkýň na šáloch, kruhu alebo na trapéze budete sledovať so zatajeným dychom. Novinkou v našom repertoári je úžasná trojica akrobatiek na kocke. Na realizáciu predstavenia je potrebný stropný závesný bod vo výške minimálne 5 metrov nad zemou a zvuk na pustenie hudobného podmazu. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou, ktorá je ideálnym riešením na eventy konajúce sa vonku.

ŠÁLY SÓLO

Sólové predstavenie vzdušnej akrobacie na šáloch vieme zrealizovať aj kdekoľvek vonku na vlastnej závesnej konštrukcii. Pozrite si sólo predstavenie Heleny Škovierovej.

TRAPÉZ SÓLO

Brilantná akrobatka z CirKusKus-u Helenka Škovierová vo svojom novom čísle na trapéze. Video bolo nakrútené na festivale PAN, 25.01.2019

TRAPÉZ A VLAJKY

Vzdušné čísla dajú krásne doplniť pozemnými. Akrobacia na trapéze v sprievode tanečníc s vlajkami navodzuje pocit ľahkosti, krehkosti a ženskej zraniteľnosti. Video je z konferencie EUROCOMB 2019, ktorá sa konala v historickej Moyzesovej sieni na FFUK.

DUO NA KRUHU

Staršie video z vystúpenia dvoch akrobatiek na jednom kruhu na plese v Karlovej Vsi v januári 2018. Vzdušná akrobacia plná ženskosti a ladných pohybov dodá každému eventu slávnostnú atmosféru.

CYRWHEEL

CYRWHEEL

Pozrite si kúsok zo sólového predstavenia Stana Mečiara na Cyrwheele v ZooKontakte Liptovský Mikuláš v lete 2021.

AKROBATICKÝ TANEC

Spojenie akrobacie a moderného tanca v podaní mladej akrobatky Salome Bezákovej, z ktorého stratíte hlavu. Svojská a unikátna choreografia na pieseň od Billie Eilish s názvom “I lost my mind” presahuje všetky žánre a odráža charakter súčasnej mladej umelkyne. Sme radi, že v CirKusKuse vyrastajú takéto talenty a my ich umenie môžeme priniesť až k divákom. Táto show trvá 3 minúty a účinkuje 1 akrobatka. Na realizáciu je potrebná rovná plocha minimálne 6×4 metre a zvuk na pustenie hudobného podmazu.

AKROBATICKÝ TANEC

Tanečná akrobacia v podaní našej mladej talentovanej kurzistky Salome Bezákovej. Video bolo nakrútené v lete 2021 v Zookontakte Liptovský Mikuláš.

PÁROVÁ AKROBACIA

Keď sa spojí mužská sila so ženskou nebojácnosťou. Šťavnaté cirkusové číslo. v ktorom uvidíte odvážne pózy a nebezpečné triky. Náročné a obdivuhodné umenie sa zdá byť v podaní našich artistov ľahké ako hračka, ktorou si krátia svoje voľné chvíle. Párová akrobacia pobaví malých aj veľkých divákov, vynikne na eventoch cez deň, aj na večierkoch. Choreografie trvajú 3 – 5 minút, účinkujú 2 – 4 artisti a na realizáciu je potrebný zvuk na pustenie hudobného podmazu.

PÁROVÁ AKROBACIA

Kabaretné spracovanie párovej akrobacie štyroch artistov z plesovej sezóny 2019.

Predstavenie s názvom “Cyrwheel” je pozemná akrobacia vo veľkom kruhu. Jedno z najmladších cirkusových umení patrí k tým náročnejším disciplínam, ktoré si vyžadujú nielen odvahu a silu, ale aj vytrvalý tréning. O to ľahšie sa artistom na pódiu získava uznanie a obdiv publika. Náš akrobat, hviezda talentových súťaží, je toho dôkazom. Podmienkou pre realizáciu predstavenia je rovná tvrdá podlaha (betón, dlažba, pódium) a zvuk na pustenie hudobného podmazu. Show trvá priblične 5 minút a účinkuje 1 akrobat.

REZERVÁCIE PREDSTAVENÍ

Erika Hantáková

rezervácie artistov a predstavení, programy na kľúč

e-mail: info@cirkuskus.sk

tel: +421 917 265 189