Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

PREDSTAVENIA PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Organizujete párty, firemný večierok, konferenciu, svadbu, či detskú oslavu? Objednajte si artistov z CirKusKus-u. Máme pre každého niečo.

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Smutných rozosmejeme, lenivých rozhýbeme, slabým dáme silu, bojazlivým odvahu a hanblivým potlestk. A tým šikovným nekonečne veľa možností. Vtip a ľudská šikovnosť vplýva dobre na všetkých. Naši artisti v pestrých kostýmoch vám predvedú nevídané triky, tanec s ohňom, či akrobatické kúsky na zemi aj vo vzduchu, ktoré pobavia malých aj veľkých divákov.

BOHATÝ VÝBER

Cirkusové aktivity sú obľúbený program, ktorý nesmie chýbať na žiadnom dobrom podujatí. V našom širokom repertoári nájdete atraktívne pódiové show na deň aj na večer, interaktívne predstavenia pre deti a zábavné animácie v priestore ako napríklad chodúle či veľké bubliny. Máme skvelý tím artistov a bohatý výber, vďaka čomu si môžete zostaviť pestrý program na celý event presne podľa vašich predstáv.AKROBATICKÉ VYSTÚPENIA


 VZDUŠNÁ AKROBACIA – ŠÁLY / KRUH / TRAPÉZ

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.


PREJSŤ NA  


PÁROVÁ AKROBACIA

Silní muži, nebojácne akrobatky a ich odvážne kúsky

Zábavné akrobatické číslo s džezovou atmosférou. v ktorom uvidíte odvážne pózy v prevedení elegantných džentlmenov a šarmantným dám. Nebezpečné triky odľahčené tancom a žonglovaním pobavia divákov na každom večierku.


PREJSŤ NA  


HUDOBNÁ RETRO SHOW


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so živou kapelou

„Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.


PREJSŤ NA  


OHŇOVÁ A SVETELNÁ SHOW NA VEČER


FIRE SHOW INSPINIA

Oheň v novom svetle. Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy.

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov. Dá sa zrealizovať vonku aj v interiéri, ale ideálne až po zotmení.

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/fire-show/


LIGHT SHOW INSPINIA

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie.

Hodí sa vám na event show z prostredia veľkomesta, zajala vás téma času, prírody, máte tému horor alebo Agent 007?  Výber je na vás. Efektná a dynamická show, v ktorej spracujeme akúkoľvek tému, zobrazíme logá a nápisy podľa vašich predstáv.

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/light-show/


VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Ako to vyzerá v škole, kde vyučujú šašovia? Hotový cirkus.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.


PREJSŤ NA  


MR. SILÁK

Čo je ťažšie? Udržať v ruke mega-činku alebo pávie pierko?

Šarmantný žonglér Mr. Erik s anglickým prízvukom je supersilný, ale v prvom rade vždy džentlmen. Zábavným spôsobom naučí deti nielen žonglovať, ale aj rôzne triky s falošnými činkami, ľahučkými šatkami aj pierkami. Predstavenie je možné realizovať aj v anglickom jazyku.


EUSTACH A HMYZ

Interaktívne bábkové predstavenie pre najmenších divákov

Malý Eustach je doma sám a nudí sa. Nie je tu nikto, s kým by sa pohral a okolo neho lieta odporný hmyz. Ale možno hmyz nie je až taký odporný, prvý pohľad môze klamať. Eustach zistí, že je priateľský a dokonca aj talentovaný a tak si spolu spravia cirkusové predstavenie. Bábkové divadlo, na konci ktorého sa všetci spolu zahráme na hmyzí cirkus.


CHYTAJ!

Interaktívna púť svetom poletujúcich tvarov. Príbeh dvoch ľudí, ktorí sa cez mágiu a kúzlo žonglérskeho umenia našli vo svojej podstate bytia.

Objavovanie hraníc reality, krotenie zákonov gravitácie, kúzelná krištáľová guľa, akrobatické vsuvky. Diváci, najmä tí menší, sú vtiahnutí do deja priamo a majú príležitosť vyskúšať si základy cirkusového umenia na vlastnej koži. Program pre celú rodinu. Dostupné v historickej alebo modernej cirkusovej verzii.


 

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami alebo dokonca chodiť po lane. Cirkusový workshop zaujme deti aj dospelých, ktorý sa zábavnou formou naučia základné cirkusové triky pod dohľadom vyškolených lektorov. Privezieme dostatok pestrého žonglérskeho materiálu a môžeme vytvoriť viacero stanovísk, napríklad žonglovanie (šatky, loptičky, kuželky, diabolo, flower stick), točenie (tanieriky, hula hoopy, poi, vlajky) a rovnováha (chodenie po lane, rolo-bolo. monocykel, pyramídy).


KLAUNSKÉ ANIMÁCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými klaumi nestane! Žonglovanie, ponúkanie prípitku, či rozdávanie balíčkov, naši klauni zvládnu privítať a rozosmiať prichádzajúcich hostí, alebo ich sprevádzať celým programom. Šarmantne budú pomáhať moderátorovi, odovzdávať ceny, navigovať návštevníkov, lákať ich k atrakciám, či len tak vtipkovať a zabávať všetkých naokolo.


VEĽKÉ BUBLINY

Aj robenie veľkých bublín sú obľúbenou zábavou na rôznych typoch udalostí. Svojou krehkosťou a dúhovými farbami upútajú nielen detskú pozornosť. Naši artisti vám ukážu, ako na to, aby ste na vlastnej koži zažili radosť z prchavého okamihu. Vhodné aj v rámci vítania hostí.


CHODÚLE

Klauni, čajky, anjeli, či strašidlá, máme kostým na každú príležitosť. Naši artisti na chodúľoch majú nielen nadhľad, ale aj dobrú náladu a radi spríjemnia svojimi míľovými krokmi akýkoľvek event. Vedia žonglovať, robiť veľké bubliny a iné triky a radi sa s vašimi hosťami odfotia.


TOP PONUKA


BALÍK “FAMILY DAY”

Celodenný program na firemné eventy, festivaly a mestské akcie

Ak pripravujete celodenný event pre rodiny s deťmi a hľadáte bohatý program, využite náš balík “Family Day” za výhodnú cenu. Tím skúsených zabávačov sa postará o cirkusový workshop, pódiové predstavenia a animácie v priestore, ktoré chytia za srdce malých aj veľkých návštevníkov.


PREJSŤ NA  

BALÍK “CIRCUS PARTY”

Naši žongléri, akrobati a klauni rozprúdia zábavu na každom večierku

Organizujete večierok a bojíte sa, že tam bude nuda? S našimi artistami sa vám to nestane. Postarajú sa o netradičné vítanie hostí na chodúľoch, o akrobatické show vo vzduchu aj na zemi, tanec s ohňom, či svetelnú show s logom klienta a dodajú vašej párty príchuť dokonalosti.


PREJSŤ NA  

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other