Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Deti či dospelí, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné kostýmy, nevídané triky, svetlá, oheň, žonglovanie, či akrobatické kúsky zaujmú aj toho najnáročnejšieho diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, novocirkusové show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.KRÁTKE SHOW 5-15 min.


 VZDUŠNÁ AKROBACIA – ŠÁLY / KRUH / TRAPÉZ

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.


PREJSŤ NA  

PÁROVÁ AKROBACIA

Silní muži, nebojácne akrobatky a ich odvážne kúsky

Zábavné akrobatické číslo s džezovou atmosférou. v ktorom uvidíte odvážne pózy v prevedení elegantných džentlmenov a šarmantným dám. Nebezpečné triky odľahčené tancom a žonglovaním pobavia divákov na každom večierku.


PREJSŤ NA  


CYRWHEEL – AKROBACIA V KRUHU

Nový cirkus, z ktorého sa vám zatočí hlava

Pozemná akrobacia v kruhu s názvom Cyr Wheel pripomína obrovskú roztočenú mincu v rukách hazardného hráča. Ale náš artista má kruh pevne pod kontrolou a predvedie vám na ňom nevídané kúsky. Číslo sa dá objednať samostatne alebo v rámci predstavenia “Vintage Cirkus”.

ŽONGLOVANIE A MANIPULÁCIE

Rafinované žonglérske predstavenie, ktoré má štýl

Podmanivá manipulácia s kryštáľovou guľou, rytmicky lietajúce kuželky, šikovní žongléri, elegantné tanečnice s hula hoopmi a pocit ľahkosti pri točení s vlajkami. Manipulačné predstavenie plné cirkusových trikov a ladných pohybov. Vhodné na deň aj na večer, pre malých aj dospelých divákov.


DLHÉ FORMÁTY 45-90 min.


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so živou kapelou

„Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.


PREJSŤ NA  

NEZABUDU

Autorské divadelné predstavenie.

Autorské pohybovo vizuálne divadlo so živou hudbou o slovanskom dedičstve, slovenských zvykoch, sviatkoch a tradíciách, ktoré využíva prvky nového cirkusu.

Účinkujú: Helena Škovierová, Lenka Švolíková / Hudba: Michal Izakovič

Vhodné do divadelných priestorov, na festivaly, ale aj ako náučné divadlo pre školy.


OHŇOVÁ A SVETELNÁ SHOW NA VEČER


FIRE SHOW INSPINIA

Oheň v novom svetle. Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy.

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov. Dá sa zrealizovať vonku aj v interiéri, ale ideálne až po zotmení.

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/fire-show/

LIGHT SHOW INSPINIA

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie.

Chcete byť jedným z prvých divákov novej show “Neon” z prostredia veľkomesta, zajala vás téma času, strašidelná show alebo agent 007? Výber je na vás. Efektná a dynamická show, v ktorej spracujeme akúkoľvek tému, zobrazíme logá a nápisy podľa vašich predstáv.

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/light-show/


ŠPECIÁLNA PONUKA


BALÍK “FAMILY DAY”

Celodenný program na firemné eventy, festivaly a mestské akcie

Ak pripravujete veľký event pre tisícky návštevníkov a hľadáte bohatý program, využite náš balík “Family Day” za výhodnú cenu. Ponuka zahŕňa celodenný cirkusový wokrhop (2 stanoviská), 2-3 predstavenia a animácie v priestore podľa vlastného výberu.


PREJSŤ NA  

BALÍK “CIRCUS PARTY”

Naši žongléri, akrobati a klauni rozprúdia zábavu na každom večierku

Organizujete večierok a bojíte sa, že tam bude nuda? S našimi artistami určite nie. Hneď na úvod privítajú hostí na chodúľoch, či žonglovaním a počas noci sa postarajú sa o akrobatické show vo vzduchu aj na zemi, tanec s ohňom či svetelnú show s logom klienta.


PREJSŤ NA  


VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Ako to vyzerá v škole, kde vyučujú šašovia? Hotový cirkus.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.


PREJSŤ NA  

MR. SILÁK

Čo je ťažšie? Udržať v ruke mega-činku alebo pávie pierko?

Šarmantný žonglér Mr. Erik s anglickým prízvukom je supersilný, ale v prvom rade vždy džentlmen. Zábavným spôsobom naučí deti nielen žonglovať, ale aj rôzne triky s falošnými činkami, ľahučkými šatkami aj pierkami. Predstavenie je možné realizovať aj v anglickom jazyku.CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami alebo dokonca chodiť po lane. Cirkusový workshop zaujme deti aj dospelých, ktorý sa zábavnou formou naučia základné cirkusové triky pod dohľadom vyškolených lektorov. Na váš event privezieme dostatok pestrého žonglérskeho materiálu a vieme vytvoriť tri rôzne stanoviská – žonglovanie (šatky, loptičky, kuželky, diabolo, flower stick), točenie (tanieriky, hula hoopy, poi, vlajky) a rovnováha (chodenie po lane, rolo-bolo. monocykel, pyramídy).


KLAUNSKÉ ANIMÁCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými klaumi nestane! Žonglovanie, ponúkanie prípitku, či rozdávanie balíčkov, naši klauni zvládnu privítať a rozosmiať prichádzajúcich hostí, alebo ich sprevádzať celým programom. Šarmantne budú pomáhať moderátorovi, odovzdávať ceny, navigovať návštevníkov, lákať ich k atrakciám, či len tak vtipkovať a zabávať všetkých naokolo.


VEĽKÉ BUBLINY

Aj robenie veľkých bublín sú obľúbenou zábavou na rôznych typoch udalostí. Svojou krehkosťou a dúhovými farbami upútajú nielen detskú pozornosť. Naši artisti vám ukážu, ako na to, aby ste na vlastnej koži zažili radosť z prchavého okamihu.


CHODÚLE

Klauni, čajky, anjeli, či strašidlá, máme kostým na každú príležitosť. Naši artisti na chodúľoch majú nielen nadhľad, ale aj dobrú náladu a radi spríjemnia svojimi míľovými krokmi akýkoľvek event.


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other