Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

AKTUÁLNA PONUKA PREDSTAVENÍ

ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Smutných rozosmejeme, lenivých rozhýbeme, slabým dáme silu, bojazlivým odvahu a hanblivým potlestk. A tým šikovným nekonečne veľa možností. Vtip a ľudská šikovnosť vplýva dobre na všetkých. Naši artisti v pestrých kostýmoch vám predvedú nevídané triky, tanec s ohňom, či akrobatické kúsky na zemi aj vo vzduchu, ktoré pobavia malých aj veľkých divákov.

BOHATÝ VÝBER

Cirkusové aktivity sú obľúbený program, ktorý nesmie chýbať na žiadnom dobrom podujatí. V našom širokom repertoári nájdete atraktívne pódiové show na deň aj na večer, interaktívne predstavenia pre deti a zábavné animácie v priestore ako napríklad chodúle či veľké bubliny. Máme skvelý tím artistov a bohatý výber, vďaka čomu si môžete zostaviť pestrý program na celý event presne podľa vašich predstáv.


VEĽKÉ FORMÁTY

hromadné dlhometrážne predstavenia do veľkých priestorov

PROGRAM PRE DETI

predstavenia určené pre deti a na rodinné akcie, nenáročná produkcia

MALÉ FORMÁTY

krátke performace jednotlivých disciplín, sólové aj skupinové show podľa vášho výberu

FIRE & LIGHT SHOW

ohnivá a svetelná show, pyro show alebo projekcia loga, realizácia si vyžaduje tmu

WORKSHOPY, ANIMÁCIE

klauni, chodúlisti, žongléri, akrobati, bubliny alebo draky, partia cirkusantov vás nielen zabaví, ale aj všeličo naučí

PROGRAMY NA KĽÚČ

výhodné balíky na celodenné eventy a celonočné párty


VEĽKÉ FORMÁTY

45 – 60 minút / 10 a viac účinkujúcich

Ak potrebujete zaplniť veľký priestor, nakŕmiť divákov silným vizuálno-hudobným zážitkom a máte priaznivý rozpočet, ponúkame viacero dlhometrážnych hromadných predstavení. Pri ich realizácii spolupracujeme s mnohými externými umelcami, preto je nutné urobiť rezerváciu dostatočne vopred. Pre rodiny s deťmi je určená rozprávka “Zakliata čajka”, pre staršie publikum máme rozmarný dobový “Vintage cirkus” so skupinou Funny Fellows a ak hľadáte niečo pestré a hlučné s festivalovou atmosférou, objednajte si “Circus Batucada” s bubeníkmi Campana Batucada.

ZAKLIATA ČAJKA

Cirkusová rozprávka o tom, ako zvíťazí láska nad zlými kúzlami vďaka dobrému srdcu.

Netradičný príbeh plný fantázie a nevídaných trikov o pastierikovi, ktorý putuje vyslobodiť princeznú z pazúrov zlého vlkodlaka, je prerozprávaný pomocou cirkusových disciplín ako sú chodúle, žonglovanie, ohňová show a párová a vdušná akrobacia. Naši talentovaní artisti vás nielen príjemne zabavia, ale aj rozosmejú.

Dĺžka predstavenia cca 60 minút, realizuje tím 12 artistov

CIRCUS BATUCADA

Hudobno-akrobatická pouličná show

Máte radi cirkus a temperamentné brazílske rytmy? Určite sa vám bude páčiť cirkusovo-bubenícka show, spolupráca artistov z CirKusKusu a nitranskej skupiny Campana Batucada. Circus Batucada je pestrá pouličná show plná akrobatov, žonglérov, drakov a iných lietajúcich objektov, ktorých pohyb usmerňujú chytľavé exotické rytmy, ktorým sa nedá odolať.

Dĺžka predstavenia cca 45 minút, realizuje tím 8 artistov a 8 hudobníkov

VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so živou kapelou

Vintage cirkus je jedinečné spojenie artistov z CirKusKusu a Funny Fellows – old time bandu, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.

Dĺžka predstavenia cca 45 minút, realizuje tím 6 artistov a 6 hudobníkov


PROGRAM PRE DETI

15 – 60 minút / sóla, dvojice, malé tímy

V tejto kategórii nájdete detské predstavenia, ktoré nie sú produkčne ani finančne náročné, preto sú vhodné aj pre menšie publikum, ako program do škôl, na tábory, ale aj na úplne malé detské oslavy. V ponuke máme klauniádu “Veselá cirkusová škola” a “Mr. Silák”, bábkové predstavenie “Eustach a hmyz” alebo interaktívnu žonglovačku “Chytaj!”. K predstaveniam ponúkame aj pestrý workshop, na ktorom si môžu deti vyskúšať svoju šikovnosť a zahrať sa na cirkusantov.

VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Ako to vyzerá v škole, kde vyučujú šašovia? Hotový cirkus.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.

Dĺžka predstavenia 20 – 60 minút, 2 klauni

MR. SILÁK

Čo je ťažšie? Udržať v ruke mega-činku alebo pávie pierko?

Šarmantný žonglér Mr. Erik s anglickým prízvukom je supersilný, ale v prvom rade vždy džentlmen. Zábavným spôsobom naučí deti nielen žonglovať, ale aj rôzne triky s falošnými činkami, ľahučkými šatkami aj pierkami. A veľmi rád sa predvádza. Ukáže vám parádne kúsky s diabolom a zažongluje s činkami. Predstavenie je možné realizovať aj v anglickom jazyku.

Dĺžka predstavenia 20 – 40 minút, 1 žonglér

EUSTACH A HMYZ

Interaktívne bábkové predstavenie pre najmenších divákov

Malý Eustach je doma sám a nudí sa. Nie je tu nikto, s kým by sa pohral a okolo neho lieta odporný hmyz. Ale možno hmyz nie je až taký odporný, prvý pohľad môze klamať. Eustach zistí, že je priateľský a dokonca aj talentovaný a tak si spolu spravia cirkusové predstavenie. Bábkové divadlo, na konci ktorého sa všetci spolu zahráme na hmyzí cirkus.

Dĺžka predstavenia 45 minút, 1 bábkoherečka

CHYTAJ!

Interaktívna púť svetom poletujúcich tvarov. Príbeh dvoch ľudí, ktorí sa cez mágiu a kúzlo žonglérskeho umenia našli vo svojej podstate bytia.

Objavovanie hraníc reality, krotenie zákonov gravitácie, kúzelná krištáľová guľa, akrobatické vsuvky. Diváci, najmä tí menší, sú vtiahnutí do deja priamo a majú príležitosť vyskúšať si základy cirkusového umenia na vlastnej koži. Program pre celú rodinu. Dostupné v historickej alebo modernej cirkusovej verzii.

Dĺžka predstavenia 20 – 40 minút, 2 žongléri


MALÉ FORMÁTY

3 – 5 minút / sóla, dvojice, malé tímy

Pestrá ponuka krátkych cirkusových čísiel podľa jednotlivých disciplín ako sú vzdušná a párová akrobacia, žonglovanie, manipulácie s objektmi, cyrwheel atď. Pri výbere treba brať ohľad na to, čo vám dovoľuje priestor, kde sa bude vaša akcia konať. Je možné dohodnúť viac opakovaní jedného čísla alebo nakombinovať si program z viacerých disciplín. Atraktívna zábava na plesy, oslavy, galavečery, svadby, ale aj detské a rodinné akcie, ktorá sa dá zrealizovať vonku aj vnútri, v malých aj veľkých priestoroch.


VZDUŠNÁ AKROBACIA

trapéz, kruh, šály, slučka

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 3 akrobatky

PÁROVÁ AKROBACIA

Keď sa spojí mužská sila so ženskou nebojácnosťou

Šťavnaté cirkusové číslo. v ktorom uvidíte odvážne pózy a nebezpečné triky. Náročné a obdivuhodné umenie sa zdá byť v podaní našich artistov ľahké ako hračka, ktorou si krátia svoje voľné chvíle. Párová akrobacia pobaví malých aj veľkých divákov, vynikne na eventoch cez deň, aj na večierkoch.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 4 akrobati

ŽONGLOVANIE

loptičky, kuželky, kruhy

Letí, letí, všetko letí

Loptičky, kuželky, kontaktné aj párové žonglovanie, naši artisti zvládnu všetko. A aby toho nebolo málo, pridajú aj párovú akrobaciu alebo chodúle a dodajú tak žonglovaniu nový rozmer. V tejto show lieta naozaj všetko, až sa nebudete stačiť čudovať. Vhodné na pódium aj na ulicu, vrátane interakcií s divákmi. V prípade záujmu máme aj historické kostýmy.

Dĺžka predstavenia 5 – 20 minút, 1 – 4 žongléri

TANEC A MANIPULÁCIE

poi, hula hoop, buugeng, vejáre, drak, sunwheel

Spojenie tanca a objektovej manipulácie

Rôzne tvary, ako napríklad kruhy, štvorce, vlnovky, či dračie chvosty vám v rukách našich artistov doslova ožijú pred očami. Ladný tanec s hula hoopmi, vejármi, či vlajkami, poteší oko každého diváka, magická manipulácia s buugengom vás zhypnotizuje. Draky a slniečka si získajú hlavne malých divákov. Nechajte sa uniesť na vlnách krásy pohybu do krajiny, kde všetko plynie.

Dĺžka predstavenia 3 – 20 minút, 1 – 4 tanečníci

CYRWHEEL

Pozemná akrobacia v kruhu

Jedno z najmladších cirkusových umení, akrobacia s kruhom (cyrwheel), patrí k tým náročnejším disciplínam, ktoré si vyžadujú nielen odvahu a silu, ale aj vytrvalý tréning. O to ľahšie sa im na pódiu získava uznanie a obdiv publika.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 2 akrobati


FIRE & LIGHT SHOW

5 – 60 minút / sóla, dvojice, malé aj veľké tímy

Ohnivá a svetelná show sú predstavenia, ktoré najlepšie vyniknú až po zotmení, resp. v zatemnených priestoroch. Predstavenie s ohňom je možné zrealizovať aj v interiéri. Do svetelnej show vieme zakomponovať aj logo klienta, resp. iný obrázok na želanie. Ponúkame sólové výstupy, dvojice, malé aj veľké tímy, ale pri výbere treba zvážiť veľkosť priestoru. Pyro show a tanec s logom sa dajú objednať aj samostatne. Ohnivé a svetelné efekty môžeme aj skombinovať a vytvoriť pre vás fantastickú dlhometrážnu gala show.

FIRE & PYRO SHOW

Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Predstavíme vám oheň v novom svetle. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov. Dá sa zrealizovať vonku aj v interiéri, ale ideálne až po zotmení.

Dĺžka predstavenia 5 – 30 minút, 1 – 8 artistov

Pozrite si naše najnovšie video z fire show na Divadelne Nitre 2020

LIGHT & VISUAL SHOW

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie

Svetelná show Inspinia je efektné a dynamické predstavenie, v ktorom je svetlo náš tanečný partner a do tmy ním maľujeme prekrásne obrazce. Show môže byť abstraktná, zladená do farby na želanie, alebo na určitú tému. Počas našej kariéry sme spracovali už rôzne témy, napríklad tému času, mesta či prírody, agenta 007 alebo grófa Drakulu. Bežne robíme aj valentínske či svadobné show, halloweenske, vianočné aj silvestrovské. Zobrazenie loga klienta alebo nápis podľa vašich predstáv, je už len čerešnička na torte. Realizácia je možná len v tmavom prostredí.

Dĺžka predstavenia 5 – 20 minút, 1 – 6 tanečníkov


WORKSHOPY, ANIMÁCIE

Okrem predstavení ponúkame na akcie aj cirkusové workshopy a animácie v priestore. Skupina cirkusantov vašich hostí nielen zabaví, ale aj naučí zopár cirkusových trikov. Ak si objednáte veľký tím artistov, môžeme vytvoriť aj viacero stanovísk. Ako animácie v priestore ponúkame klaunov, chodúlistov, žonglérov, draky, veľké bubliny a iné zábavnosti. Naši artisti nikdy nemajú dosť a vydržia sa predvádzať hoci aj celý deň. Na celodenné akcie ponúkame výhodný balík “Family Day”, ktorých obsahuje mix predstavení, workshopov aj animácií podľa požiadaviek klienta.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

žonglovanie, tanieriky, hula hoopy, diabolo, rola bola a iné

Vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami alebo dokonca chodiť po lane. Cirkusový workshop zaujme deti aj dospelých, ktorý sa zábavnou formou naučia základné cirkusové triky pod dohľadom vyškolených lektorov. Privezieme dostatok pestrého žonglérskeho materiálu a v prípade záujmu vieme vytvoriť viacero stanovísk, napríklad žonglovanie (šatky, loptičky, kuželky, diabolo, flower stick), točenie (tanieriky, hula hoopy, poi, vlajky) a rovnováha (chodenie po lane, rola-bola. monocykel, pyramídy). Takisto je možné objednať si len jednu konkrétnu disciplínu a venovať sa jej do hĺbky.

Dĺžka workshopu 1 – 8 hodín, 1 – 10 lektorov

ANIMÁCIE V PRIESTORE

kliauni, žongléri, chodúlisti, veľké bubliny a iné

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými cirkusantmi nestane! V našom tíme nájdete párik šarmantných klaunov, dlhonohých chodúlistov, superšikovných žonglérov, cirkusové tanečnice alebo aj kúzelníkov s veľkými bublinami, ktorí vytvoria tú najlepšiu cirkusovú atmosféru. Privítajú hostí, môžu rozdávať letáky, balóny alebo iné drobnosti a pomôžu vám aj pri moderovaní či krájaní torty. Ak pripravujete akciu s konkrétnou témou, prispôsobíme kostýmy a make-up podľa vašich predstáv.

Dĺžka animácií 1 – 4 hodiny, 1 – 10 artistov


VÝHODNÉ BALÍKY

Pripravujete celodenný event alebo párty od večera do rána a zišla by sa vám partia cirkusantov, čo sa postarajú o pestrú zábavu po celý čas? Máme pre vás výhodné balíky “Family Day” (detské akcie a eventy pre rodiny s deťmi) a “Circus Party” (večierky, festivaly, tanečné párty, koncerty, kluby). Napíšte nám, aký druh akcie robíte a my vám namixujeme predstavenia, animácie v priestore, alebo workshopy presne podľa vašich predstáv.

FAMILY DAY

Celodenný program na firemné eventy, festivaly a mestské akcie

Ak pripravujete celodenný event pre rodiny s deťmi a hľadáte bohatý program, využite náš balík “Family Day”, pestrý cirkusový program na kľúč za výhodnú cenu. Tím skúsených zabávačov sa postará o cirkusový workshop, pódiové predstavenia a animácie v priestore, ktoré chytia za srdce malých aj veľkých návštevníkov.

CIRCUS PARTY

Naši žongléri, akrobati a klauni rozprúdia zábavu na každom večierku

Organizujete večierok, či tanečnú párty a okrem hudby a pochutín chcete návštevníkov ponúknuť niečo naviac? Doprajte im vizuálny zážitok, na ktorý budú dlho spomínať. Naši šikovní žongléri a krásne tanečnice sa postarajú o netradičné vítanie hostí na chodúľoch, o akrobatické show vo vzduchu aj na zemi, tanec s ohňom, či svetelnú show s logom klienta či DJ-ov a dodajú vašej párty príchuť dokonalosti.

Ak vás naša ponuka zaujala a radi by ste si preverili termín a dostupnosť artistov, obráťte sa na našu menežerku Eriku Hantákovú. Rada vám zodpovie všetky otázky, poradí s výberom, alebo zostaví program na kľúč presne podľa vašich predstáv.

Erika Hantáková

rezervácia predstavení a artistov, eventy na kľúč

Phone: +421 917 265 189

E-mail: info@cirkuskus.sk

 

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other