Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Vyberte si z ponuky
našich predstavení

Farebné show plné trikov, svetiel, ohňa, žonglovania, akrobatických kúskov na zemi či vo vzduchu, na ktorých sa baví každý

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Deti či dospelí, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné kostýmy, nevídané triky, svetlá, oheň, žonglovanie, či akrobatické kúsky zaujmú aj toho najnáročnejšieho diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, novocirkusové show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.


 VZDUŠNÁ AKROBACIA – ŠÁLY / KRUH / TRAPÉZ

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 5-10 min.
Počet vystupujúcich: 1-2


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so živou kapelou

„Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.

Typ: nový cirkus so živou hudbou
Trvanie: 45 min.
Počet vystupujúcich: 11


 

GALA SHOW

Glamour cirkus na slávnostné príležitosti

Nový cirkus už nepatrí len pod šapitó, ale stal sa obľúbenou súčasťou zábavných programov na rôznych oslavách, firemných večierkoch či odovzdávaniach cien. Pre tento druh eventov sme vytvorili slávnostnú Gala Show. Užite si elegantné žonglovanie s kontaktnou guľou, párovú a vzdušnú akrobaciu, tanec s vlajkami či s hula hoopom v honosnom glamour štýle.

Typ: žonglérsko-akrobatické predstavenie
Trvanie: 10-40 min.
Počet vystupujúcich: 3-6


FASHION SHOW

Nový cirkus v novom šate – predstavenie, ktoré má štýl

Prezentujte svoju kolekciu netradičným spôsobom. Naše modelky vedia nielen chodiť a usmievať sa, ale aj žonglovať. robiť stojky, mlynské kolá a iné triky. Uvedú vaše modely do pohybu a nechajú ich vyniknúť v plnej kráse. Alebo to nechajte na nás a my vám predvedieme, čo sa nosí v novom cirkuse.

Typ: žonglovanie / akrobacia
Trvanie: 10 min.
Počet vystupujúcich: 3-5


FIRE SHOW INSPINIA

Oheň v novom svetle. Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy.

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov.

Typ: ohňová show
Trvanie: 10 min. / 15 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 6

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/fire-show/


LIGHT SHOW INSPINIA

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie.

Téma času, strašidelná show alebo hrdina z akčných filmov? Výber je na vás. Efektná a dynamická show, v ktorej spracujeme akúkoľvek tému, zobrazíme logá a nápisy podľa vašich predstáv.

Typ: light show
Trvanie: 8 min. / 10 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 5

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/light-show/


NEZABUDU

Autorské divadelné predstavenie.

Autorské pohybovo vizuálne divadlo so živou hudbou o slovanskom dedičstve, slovenských zvykoch, sviatkoch a tradíciách, ktoré využíva prvky nového cirkusu. Vhodné do divadelných priestorov, na festivaly, ale aj ako náučné divadlo pre školy.

Typ: divadelné predstavenie
Trvanie: 80 min.
Počet vystupujúcich: 3


CYRWHEEL – POZEMNÁ AKROBACIA V KRUHU

Nový cirkus, z ktorého sa vám zatočí hlava

Pozemná akrobacia v kruhu s názvom Cyr Wheel pripomína obrovskú roztočenú mincu v rukách hazardného hráča. Ale náš artista má kruh pevne pod kontrolou a predvedie vám na ňom nevídané kúsky. Číslo sa dá objednať samostatne alebo v rámci predstavenia “Vintage Cirkus”.

Typ: pozemná akrobacia
Trvanie: 4 min
Počet vystupujúcich: 1CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Viete si predstaviť, ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 2


SILA ŽONGLOVANIA

Žonglovanie posilňuje nielen telo, ale aj ducha

Zábavný rýchlokurz žonglovania, ktoré sa vám zíde v každodennom živote. Lektorom je svetaskúsený borec Erik, ktorý sa učil žonglérskemu remeslu nielen v našich končinách, ale aj v Poľsku a Anglicku.  Komentár je preto možný v slovenskom, anglickom aj poľskom jazyku.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 1


PRÍBEHY, KTORÉ ROZPRÁVAL MESIAC

Doma je doma, ale doma je aj tam, kde sú priatelia

„Príbehy, ktoré rozprával Mesiac” je bábkovo-cirkusová rozprávka pre najmenších. Jej čarovný príbeh hovorí o mesačnom zvieratku, ktoré sa stratí v neznámej Zemi a vďaka svojej odvahe a zvedavosti v nej nájde okrem tej správnej cesty, aj tých správnych priateľov.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 45 min
Počet vystupujúcich: 2CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami alebo dokonca chodiť po lane. Cirkusový workshop zaujme deti aj dospelých, ktorý sa zábavnou formou naučia základné cirkusové triky pod dohľadom vyškolených lektorov. Na váš event privezieme dostatok pestrého žonglérskeho materiálu a vieme vytvoriť tri rôzne stanoviská – žonglovanie (šatky, loptičky, kuželky, diabolo, flower stick), točenie (tanieriky, hula hoopy, poi, vlajky) a rovnováha (chodenie po lane, rolo-bolo. monocykel, pyramídy).


KLAUNSKÉ ANIMÁCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými klaumi nestane! Žonglovanie, ponúkanie prípitku, či rozdávanie balíčkov, naši klauni zvládnu privítať a rozosmiať prichádzajúcich hostí, alebo ich sprevádzať celým programom. Šarmantne budú pomáhať moderátorovi, odovzdávať ceny, navigovať návštevníkov, lákať ich k atrakciám, či len tak vtipkovať a zabávať všetkých naokolo.


VEĽKÉ BUBLINY

Aj robenie veľkých bublín sú obľúbenou zábavou na rôznych typoch udalostí. Svojou krehkosťou a dúhovými farbami upútajú nielen detskú pozornosť. Naši artisti vám ukážu, ako na to, aby ste na vlastnej koži zažili radosť z prchavého okamihu.


CHODÚLE

Klauni, anjeli, či strašidlá, máme kostým na každú príležitosť. Naši artisti na chodúľoch majú nielen nadhľad, ale aj dobrú náladu a radi spríjemnia svojimi míľovými krokmi akýkoľvek event.REZERVÁCIE