Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Predstavenia

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKÝCH

Deti či dospelí, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné kostýmy, nevídané triky, svetlá, oheň, žonglovanie, či akrobatické kúsky zaujmú aj toho najnáročnejšieho diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.


GALA SHOW

Cirkusová show zaliata zlatom

Nový cirkus už nepatrí len pod šapitó, ale stal sa obľúbenou súčasťou zábavných programov na rôznych oslavách, firemných večierkoch či odovzdávaniach cien. Pre tento druh eventov sme vytvorili slávnostnú Gala Show. Užite si elegantné žonglovanie s kontaktnou guľou, párovú a vzdušnú akrobaciu, či tanec s vlajkami v luxusnom prevedení.

Typ: žonglérsko-akrobatické predstavenie
Trvanie: 10-40 min.
Počet vystupujúcich: 3-6


VZDUŠNÁ AKROBACIA – ŠÁLY / KRUH / TRAPÉZ

Atraktívne akrobatické predstavenie

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 5-10 min.
Počet vystupujúcich: 1-2


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus.

„Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.

Typ: nový cirkus so živou hudbou
Trvanie: 45 min.
Počet vystupujúcich: 11


FASHION SHOW

Nový cirkus v novom šate. Predstavenie, ktoré má štýl.

Módna prehliadka, v ktorej vám predvedieme netradičné modely. Naše cirkusové modelky vedia oveľa viac, ako len chodiť po móle. Predvedú vám tanec s poi, žonglérske triky, hula hoopy a pozemnú akrobaciu. Za vhodných technických podmienok ponúkame vrátane vzdušnej akrobacie a cyrwheel. Táto žonglérsko-akrobatická show je použiteľná aj na prezentáciu vašej kolekcie.

Typ: žonglovanie / akrobacia
Trvanie: 10 min.
Počet vystupujúcich: 3-5


FIRE SHOW INSPINIA

Oheň v novom svetle. Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy.

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Na slávnostné príležitosti ponúkame elegantný tanec s ohňom, na letné akcie a festivaly sme pripravili akčné spracovanie.

Typ: ohňová show
Trvanie: 10 min. / 15 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 6

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/fire-show/


LIGHT SHOW INSPINIA

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie.
Téma času, strašidelná show alebo hrdina z akčných filmov? Výber je na vás. Efektná a dynamická show, v ktorej spracujeme akúkoľvek tému, zobrazíme logá a nápisy podľa vašich predstáv.

Typ: light show
Trvanie: 8 min. / 10 min.
Počet vystupujúcich: 2 – 5

Viac informácií nájdete na stránke: http://www.inspinia.sk/light-show/


NEZABUDU

Autorské divadelné predstavenie.

Autorské pohybovo vizuálne divadlo so živou hudbou o slovanskom dedičstve, slovenských zvykoch, sviatkoch a tradíciách, ktoré využíva prvky nového cirkusu. Vhodné do divadelných priestorov, na festivaly, ale aj ako náučné divadlo pre školy.

Typ: divadelné predstavenie
Trvanie: 80 min.
Počet vystupujúcich: 3


CYRWHEEL – POZEMNÁ AKROBACIA V KRUHU

Nový cirkus, z ktorého sa vám zatočí hlava.

Pozemná akrobacia v kruhu s názvom Cyr Wheel pripomína obrovskú roztočenú mincu v rukách hazardného hráča. Ale náš artista má kruh pevne pod kontrolou a predvedie vám na ňom nevídané kúsky. Číslo sa dá objednať samostatne alebo v rámci predstavení “Circus Fashion Show” či “Vintage Cirkus”.

Typ: pozemná akrobacia
Trvanie: 4 min
Počet vystupujúcich: 1CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Viete si predstaviť, ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 2


PRÍBEHY, KTORÉ ROZPRÁVAL MESIAC

Doma je doma, ale doma je aj tam, kde sú priatelia

„Príbehy, ktoré rozprával Mesiac” je bábkovo-cirkusová rozprávka pre najmenších. Jej čarovný príbeh hovorí o mesačnom zvieratku, ktoré sa stratí v neznámej Zemi a vďaka svojej odvahe a zvedavosti v nej nájde okrem tej správnej cesty, aj tých správnych priateľov.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 45 min
Počet vystupujúcich: 2CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Vyskúšajte si, aké to je byť cirkusantom. Naučíme vás roztočiť tanierik na paličke, žonglovať so šatkami či loptičkami alebo dokonca chodiť po lane. Cirkusový workshop zaujme deti aj dospelých, ktorý sa zábavnou formou naučia základné cirkusové triky pod dohľadom vyškolených lektorov. Na váš event privezieme dostatok pestrého žonglérskeho materiálu a vieme vytvoriť tri rôzne stanoviská – žonglovanie (šatky, loptičky, kuželky, diabolo, flower stick), točenie (tanieriky, hula hoopy, poi, vlajky) a rovnováha (chodenie po lane, rolo-bolo. monocykel, pyramídy)


KLAUNSKÉ ANIMÁCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými klaumi nestane! Žonglovanie, ponúkanie prípitku, či rozdávanie balíčkov, naši klauni zvládnu privítať a rozosmiať prichádzajúcich hostí, alebo ich sprevádzať celým programom. Šarmantne budú pomáhať moderátorovi, odovzdávať ceny, navigovať návštevníkov, lákať ich k atrakciám, či len tak vtipkovať a zabávať všetkých naokolo.


ŽIVÁ MARIONETA

Chodiaca bábka v živej veľkosti s vodcom na chodúľoch upúta pozornosť všetkých naokolo. Môže rozdávať letáky, reklamné predmety a fotiť sa s návštevníkmi. Štylizácia bábky podľa druhu eventu je samozrejmosťou.


1908130_808486525904134_4564914276677480577_n

ZVIERATKÁ Z BALÓNIKOV

Zvieratká z balónikov sú 100% úspechom každej akcie, kde sú deti. Farebné balónikové zvieratká vyčaria úsmev na tvárach každého detského návštevníka.

VEĽKÉ BUBLINY

Aj robenie veľkých bublín sú obľúbenou zábavou na rôznych typoch udalostí. Svojou krehkosťou a dúhovými farbami upútajú nielen detskú pozornosť. Doprajte aj vy svojim hosťom, aby si vyskúšali vyrobiť pár bublín a zažili krásu prchavého okamihu.


REFERENCIE

alebo kde ste nás mohli vidieť

10.06.2018 “Dobový piknik na zámku v Studenom” –  family day pre klienta HB Reavis

01.05.2018 “Zamilovaný Ružinov” –  klaunská dvojica Hela a Erik zabávali deti z Ružinova celé popoludnie

31.12.2017 “Palace Esplanade varieté” –  silvestrovské varieté inšpirované príbehmi z filmového plátna, Kúpele Piešťany

31.10.2017 “V divadle nám straší” – Halloween na Malej Scéne v Bratislave – cirkus v strašidelnom prevedení

21.09.2017 “Terminal – slávnostné otvorenie” –  ohňová show, predstavenia pre deti, či cirkusové animácie – návštevníkov nového nákupného centra v Banskej Bystrici sme zabávali na sto spôsobov

09.09.2017 “Pri Trenčianskej bráne” –  Vintage Cirkus so skupinou “Funny Fellows” v centre Trenčína

01.08.2017 “Rozprávky pri dóme” –  Cirkusová škola odštartovala letný cyklus divadelných rozprávok na pešej zóne v Bratislave

01.07.2016 “Príbeh o hradnom šašovi” –  jedinečná nočná open air show, ktorá sa koná každý rok v centre Trenčína

01.09.2014 “Kremnické gagy 2014” –  vtipné predstavenie Circus Love v podaní našich artistov, ktorí sa stali zároveň aj maskotmi celého festivalu

28,04.2014 “Uvedenie novej kolekcie” –  Desigual Eurovea – kolekcia inšpirovaná cirkusom si vyžaduje cirkusové modelky


Zaujali vás naše predstavenia? Cenník a rezervácie: info@cirkuskus.sk

Predstavenia pre deti a skolky

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKY DETI

Tí najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné show plné vtipov, trikov, bábok, žonglovania, akrobatických kúskov na zemi či vo vzduchu zaujmú a zabavia aj toho najnáročnejšieho detského diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové show a predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Naše predstavenia si viete zvoliť podľa obsahu, od žonglovania až po bábkové divadlo, či dĺžky trvania, tak, aby perfektne doplnili vaše podujatie.


PRÍBEHY, KTORÉ ROZPRÁVAL MESIAC – NOVINKA !!!

Doma je doma, ale doma je aj tam, kde sú priatelia

„Príbehy, ktoré rozprával Mesiac” je bábkovo-cirkusová rozprávka pre najmenších. Jej čarovný príbeh hovorí o mesačnom zvieratku, ktoré sa stratí v neznámej Zemi a vďaka svojej odvahe a zvedavosti v nej nájde okrem tej správnej cesty, aj tých správnych priateľov.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 60 min
Počet vystupujúcich: 2


DUO KURNÍKŠOPA

Čo bolo prvé? Sliepka, či vajce? A čo sa stane, ak je vajce len jedno, no sliepky sú dve?

Kurníkšopa je humorné vystúpenie našej akrobatickej dvojice, založené na prvkoch pozemnej akrobacie a klauniády. Vystúpenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Typ: párová pozemná akrobacia / klauniáda
Trvanie: 6 min.
Počet vystupujúcich: 2

CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Viete si predstaviť, ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 2


KARKULKA

Netradičné spracovanie známej rozprávky.

Karkulka musí na dlhej púti lesom zdolať mnoho prekážok, využiť svoje cirkusové zručnosti a prekonať strach z vlka, aby zachránila svoj rodný cirkus. Okrem dobrých priateľov jej pomôžu dosiahnuť cieľ aj rôzne kúzla a triky.

Typ: predstavenie pre deti
Trvanie: 15 min
Počet vystupujúcich: 3

NA STARÉ KOLENÁ

Ako si skrátiť čakanie na vlak?

Krátka klauniáda v podaní našich talentovaných herečiek Heleny Škovierovej a Niny Chabek. Predstavenie, pri ktorom sa popukáte od smiechu.

Typ: klauniáda
Trvanie: 6 min
Počet vystupujúcich: 2


KLAUN AKROBATOM

Už ste videli Klauna, ktorý sa chce pohojdať a vymkne sa mu to z rúk? Vzdušná akrobacia na zasmiatie.

Klauniáda akrobatky Heleny Škovierovej, herecko-akrobatický koncert na trapéze, ktorý ocenia nielen najmenší diváci.

Typ: vzdušná akrobacia na trapéze
Trvanie: 5 min
Počet vystupujúcich: 1

CIRKUSOVÉ VIANOCE

Špeciálne vianočné predstavenie

Keď do Cirkusu zavítajú Vianoce, niektorým klaunom narastú krídla, iným zase rožky. Čo ich asi čaká pod stromčekom a ako si so svojimi darčekmi poradia?  To všetko, ba aj viac, prezradí klaunská šarvátka plná žonglérských trikov, nečakaných pádov, skokov a šibalstiev, ktorým sa bude dať prizrieť a neraz aj priučiť, či pomôcť.

Typ: predstavenie pre deti
Trvanie: 45 min.
Počet vystupujúcich: 2
Zaujala vás naša ponuka predstavení? Kontaktujte nás

Nezmeškajte žiadnu novinku. Odoberajte Newsletter!

 

To najlepšie z našej ponuky pre deti

WORKSHOPY

Vhodné pre deti aj ich rodičov

Viac informácií

Aktuálna ponuka predstavení

PREDSTAVENIA

Predstavenia s nádychom nového cirkusu pre malých aj náročných divákov

Viac informácií