CELODENNÝ PROGRAM

VÍTANIE HOSTÍ, PREDSTAVENIA, WORKSHOP

Pripravujete celodenný event, rodinný deň alebo festival? Objednajte si tím šikovných artistov z CirKus-Kusu, ktorí sa postarajú o celodennú zábavu a prinesú si aj vlastnú závesnú konštrukciu a tiež strechu nad hlavou – cirkusové šapitó. Skupina našich artistov a akrobatov privíta hostí vo veľkom štýle – chodúle, klauni a veľké bubliny upútajú pozornosť a uvoľnia atmosféru. Potom si získajú ich obdiv a úsmev predstaveniami na pódiu a napokon ich zasvätia do nášho umenia na cirkusovom workshope. Program je však variabilný a radi ho upravíme podľa vašich predstáv.

TRI VARIANTY

Podľa veľkosti eventu ponúkame tri možnosti, z ktorých si môžete vybrať: Na malé akcie stačí balík FAMILY DAY MINI (4 artisti na 4 hodiny), na väčšie eventy je vhodný balík FAMILY DAY KLASIK (6 artistov na 8 hodín) a pre náročných klientov máme v ponuke balík FAMILY DAY EXTRA (8 a viac artistov na 8 hodín). V prípade záujmu si prinesieme a postavíme aj vlastnú konštrukciu na vzdušnú akrobaciu a šapitó so zvukom a vytvoríme autentickú cirkusovú atmosféru. Animácie v priestore, pódiové predstavenia aj cirkusový workshop prispôsobíme požiadavkám klienta.

VÍTANIE HOSTÍ

Artisti na chodúľoch v krásnych kostýmoch, nemotorný klaun na jednokolke, magické veľké bubliny, šikovní žongléri a kúzelné tanečnice privítajú vašich hostí vo veľkom štýle. Obľúbené atrakcie na vytvorenie cirkusovej atmosféry, ktoré upútajú divákov už zdiaľky. Cirkusanti nemusia len vítať návštevníkov, ale aj fotiť sa s nimi, rozdávať letáky alebo balóny, či uvádzať program.

PÓDIOVÉ PREDSTAVENIA

Program zahŕňa aj dve krátke show (do 20 minút) alebo jedno dlhé (45 minút) pódiové predstavenie. Detské interaktívne predstavenia “Veselá cirkusová škola” a “Mr. Silák”, žonglovanie, vzdušná akrobacia či ohňová show – vyberte si z našej aktuálnej ponuky. Hromadné predstavenia ako Cirkus Batucada a Vintage Cirkus je možné zrealizovať za príplatok, ak sú hudobné skupiny na daný termín dostupné. V bohatom repertoári CirKusKus-u nájdete atraktívne predstavenia pre malých aj veľkých divákov, z ktorých si určite vyberiete.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Cirkusový workshop môže prebiehať na jednom mieste alebo na viacerých stanoviskách. Ponúkame tri základné disciplíny – žonglovanie, točenie a rovnováha. Na stanovisku žonglovanie vás naučíme žonglovať so šatkami, loptičkami, kruhmi či diabolom. Točiť sa dá tanierik na paličke, hula hoop kolo pása alebo poiky so stuhami. Na stanovisku rovnováha si vyskúšate chodiť po lane, udržať sa na doske zvanej rolo-bolo alebo postaviť ľudskú pyramídu. Tri stanoviská je možné zrealizovať len pri balíku EXTRA s minimálnym počtom artistov 8. V opačnom prípade učíme vybrané disciplíny na jednom mieste.

PROFESIONÁLNY TÍM ARTISTOV

Uvedený program realizuje tím 4 – 8 artistov, ktorí sú vám celý deň k dispozícii. Ak máte dobrý nápad, ako ich zapojiť do vášho programu, radi sa v rámci vlastných možností prispôsobia. Všetci naši artisti majú dlhoročné skúsenosti ako lektori aj účinkujúci, sú spoľahliví a ústretoví, radosť spolupracovať. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na kostýmy, vyjdeme vám v ústrety. Komunikácia detailov pred eventom (vašich aj našich požiadaviek) je pre nás veľmi dôležitá, aby sme dosiahli spokojnosť na oboch stranách.

NOVINKA – VLASTNÉ ŠAPITÓ

Ak si objednáte balík KLASIK alebo EXTRA, za príplatok si môžeme priniesť aj vlastné šapitó so zvukom. Stan má priemer 10 metrov a dajú sa v ňom robiť workshopy aj niektoré predstavenia aj pri zhoršenom počasí. V prípade horúcich dní poslúži ako príjemný tieň. S vlastným stanom, hudbou aj programom vytvoríme na vašom festivale plnohodnotný stage, ktorý môže fungovať aj viac dní.

REFERENCIE

TERMINAL BANSKÁ BYSTRICA – 5. narodeniny / 24.09.2022

MDD NA NIVÁCH / 28.05.2022

DANFOSS FAMILY DAY / 04.09.2021, Orlové

KAUFLAND DETSKÝ LETNÝ FESTIVAL / 30.08.2021, Incheba Bratislava

ZIMNÁ ROZPRÁVKA – Kaufland Detský festival / 08.02.2020, Bory Mall Bratislava

EPERIA – 2. narodeniny / Telekom detský festival / 24.11.2019, Eperia Prešov

BORY MALL – 5. narodeniny / 16.11.2019, Bory Mall Bratislava

SAMSUNG Family Day / 17.08.2019, park pri kaštieli v Galante

ADIENT Letný piknik / 27.07.2019, Bratislava

PARTNERS GROUP SK Family Circus Day 2019 / 30.06.2019, Bratislava

MEDIREX Family Day / 07.,14, a 21.06.2019 / Malacky, Košice, Bratislava

KIA MOTORS Deň otvorených dverí / 08.06.2019 / Teplička nad Váhom

HORALKY Family Day / 25.05.2019 / Vlčkovce

LETECKÉ DNI 2019 –  TELECOM Detský festival letectva / 04.05.2019 / Letisko Piešťany

TELECOM DETSKÝ FESTIVAL – Magentový cirkus / 16.02.2019 / Bory Mall Bratislava

HB REAVIS Family Day / 10.06.2018 / zámok v Studenom

CELODENNÝ PROGRAM

BALÍK MINI / 4 artisti
program na max. 4 hodiny

BALÍK KLASIK / 6 artistov
program na max. 6 hodín

BALÍK MAXI / 8 artistov
program na max. 8 hodín