CIRCUS BATUCADA

Cirkusovo-bubenícka pouličná show.

20200927_1827542
CIRCUS BATUCADA

cirkusovo-bubenícka pouličná show
45 minút
tím artistov z CirKusKus
v sprievode skupiny Campana Batucada

dav
CIRKUSKUS

skupina žonglérov a akrobatov z Bratislavy

FOTO_Collavino-4507
CAMPANA BATUCADA

skupina bubeníkov z Nitry

previous arrow
next arrow

Máte radi cirkus a temperamentné brazílske rytmy? Určite sa vám bude páčiť cirkusovo-bubenícka show, spolupráca artistov z CirKusKusu a nitranskej skupiny Campana Batucada. Circus Batucada je pestrá pouličná show plná akrobatov, žonglérov, drakov a iných lietajúcich objektov, ktorých pohyb usmerňujú chytľavé exotické rytmy. Ponúkame verziu bez ohňa (denná show) alebo s ohňom (večerná show). Predstavenie má dĺžku koncertu (cca 45 minút) a realizačný tím má 6-8 artistov, 6-8 hudobníkov a jedného technika, dokopy 17 osôb. Potrebný je rovný priestor (betón alebo trávnik) o veľkosti 20×10 metrov a zázemie pre artistov v blízkosti miesta vystúpenia. Okrem toho nemáme iné technické požiadavky, nepotrebujeme pódium ani zvuk.

CIRKUS V RYTMOCH BRAZÍLIE

So skupinou Campana Batucada sme sa prvýkrát stretli v roku 2019 na alternatívnom letnom festivale Drienok, kde nás videl režisér televízneho seriálu Uhorčík a zavolal nás ako komparz na nakrúcanie. Tam vznikli prvé nápady na spoločné predstavenie. Príležitosť na jeho realizáciu nám dala Divadelná Nitra a v septembri 2020 sa konala premiéra “Circusu Batucada” na najväčšom divadelnom festivale na Slovensku. Show bola v programe uvedená pod pracovným názvom “Cirkus a rytmus”. V júli 2021 sme uviedli verziu obohatenú o výstupy s ohňom na hudobno-divadelnom festivale Mičínsky Pitvor, kde sme zožali obrovský divácky úspech. Ak máte záujem o predstavenie počas sezóny 2022, rezervujte si termín čo najskôr.

CIRCUS BATUCADA 2020

Toto video je z nášho spoločného vystúpenia na festivale Divadelná Nitra 25.09.2020. Medzi artistami hosťoval aj brazílsky umelec Gustavo Ollitta, ktorý dodal tejto show ešte viac exotiky.

CIRCUS BATUCADA 2021

Na festivale Mičínsky Pitvor 2021 sme vystupovali podvečer, čo nás inšpirovalo k tomu, aby sme pridali do žonglérsko-akrobatického vystúpenia Circus Batucada aj ohnivú show. Ak chcete vedieť, ako to dopadlo, pozrite si video plné spontánnych diváckych reakcií.

CIRCUS BATUCADA

45 minút
16 artistov + 1 technik

technické požiadavky: žiadne

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 10×8 metrov, výška stropu minimálne 4 metre

CIRKUSKUS

8 artistov
1 technik

príprava: dve hodiny pred show stavba konštrukcie na vzdušnú akrobaciu a príprava rekvizít a ohňovej show, hodinu pred predstavením prezliekanie do kostýmov v šatni

CAMPANA BATUCADA

8 bubeníkov

príprava: hodinu pred predstavením prezliekanie do kostýmov v šatni, príchod na miesto predstavenia tesne pred show, príprava bubnov zaberie len pár minút

REZERVÁCIE PREDSTAVENIA

Erika Hantáková

rezervácie artistov a predstavení, programy na kľúč

e-mail: info@cirkuskus.sk

tel: +421 917 265 189