Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

CIRCUS PARTY

Mať na párty cirkusantov na spestrenie programu je tá najlepšia voľba. Postarajú sa o zábavu od príchodu hostí až do skorých ranných hodín.

Čo obsahuje balík “CIRCUS PARTY”?


ZÁBAVA NA CELÚ NOC

Organizujete párty, večierok či oslavu a bojíte sa nudy? S tímom artistov z CirKus-Kusu sa vám to nestane. Rozprúdia zábavu úvodným žonglovaním, naučia návštevníkov základné cirkusové triky, postarajú sa o strhujúce akrobatické predstavenia vo zduchu aj na zemi a tiež o vrchol večera vo forme ohňovej show alebo svetelnej show s logom klienta.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Tím šiestich talentovaných artistov sa postará o zábavu na vašej párty po celú noc. Za výhodnú cenu vám zabezpečia cirkusový workshop, tri predstavenia a animáciu v priestore alebo freestyle až do rána. Disciplíny si môžete nakombinovať podľa vašich predstáv a spolu pripravíme vašim hosťom nezabudnuteľný zážitok.VÍTANIE HOSTÍ

Hneď pri vstupe stretnú vaši hostia našich artistov na chodúľoch, tancujúcich s ohňom či s logom klienta alebo udalosti. Zdravia prichádzajúcich hostí,  fotia sa s nimi, rozdávajú program, odkladajú kabáty a iné.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Kým sa rozbehne zábava, cirkusanti sa postarajú, aby sa na tanečnom parkete diali veci. Budú tam lietať kužele, točiť sa poiky, hula hoopy či taniere,  alebo dokonca chodiť po lane a to všetko si môžu všetky smelé bytosti vyskúšať.

3 X PREDSTAVENIE

Vyberte si z našej ponuky atraktívnych predstavení ako sú vzdušná či pozemná akrobacia, ohňová a svetlná show, cyrwheel a iné podľa toho, čo sa vám hodí do dramaturgie eventu. Predstavenia sa dajú zrealizovať na vlastnú hudbu, ale aj ako sprievodný program ku koncertu či k DJ-ovi.

FREESTYLE

Aby zábava neupadla ani po polnoci,  artisti to roztočia s DJ-om na pódiu alebo priamo na tanečnom parkete. Až do rána môžu návštevníci zblízka obdivovať krásu tanca s ohňom, svetelné efekty a iné cirkusové triky.


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other