Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

CIRCUS PARTY


ZÁBAVA NA CELÚ NOC

Organizujete párty, večierok či oslavu a bojíte sa nudy? S tímom artistov z CirKus-Kusu sa vám to nestane. Privítajú hostí v atraktívnych kostýmoch alebo na chodúľoch, postarajú sa o strhujúce akrobatické predstavenia vo zduchu aj na zemi a ohňová a svetelná show udrží hostí vo vare až do skorých ranných hodín.

AKROBACIA AJ OHŇOVÁ SHOW

Tím šiestich talentovaných artistov sa postará o zábavu na vašej párty až do rána. Zabezpečia atraktívne vítanie hostí a počas celej noci krátke predstavenia párovej alebo vzdušnej akrobacie, tanec s ohňom a svetelnú show, v ktorej znázornia meno DJ-a alebo podniku. Výstupy sa dajú zrealizovať aj na hudbu DJ-a alebo kapely a spolu tak vytvoria jedinečný audiovizuálny zážitok.VÍTANIE HOSTÍ

Chcete vašich hostí príjemne prekvapiť hneď pri príchode na párty? Naši artisti ich privítajú na chodúľoch či jednokolke a pobavia ich žongléri, klauni alebo tanečnice s vlajkami a hula hoopmi, uvoľnia tak atmosféru a zaplnia čas, kým sa nazbierajú hostia a začne sa hlavný program.

VZDUŠNÁ A PÁROVÁ AKROBACIA

Párty sa pomaly rozbieha a v tej chvíli sa zjavia nad hlavami hostí krásne akrobatky. Na šáloch, kruhu alebo trapéze predvedú triky, z ktorých sa vám zatají dych. Na realizáciu vzdušnej akrobacie potrebujeme jeden alebo dva závesné stropné body, minimálna výška od zeme 6 metrov.OHŇOVÁ A SVETELNÁ SHOW

Veľká show na pódiu alebo tanečnice s ohňom ako sprievodný program k hudobnej produkcii je tým správnym vyvrcholením každej dobrej párty.  Svetelná show je ideálna na zobrazenie mien DJ-ov alebo loga akcie či podniku, v ktorom sa párty odohráva.

PROFESIONÁLNY TÍM ARTISTOV

Uvedený program realizuje tím 6 artistov, ktorí sú vám po celý event k dispozícii. Ak máte dobrý nápad, ako ich zapojiť do vášho programu, radi sa v rámci vlastných možností prispôsobia. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na kostýmy, radi vám vyjdeme v ústrety. 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other