Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

PÁRTY a OSLAVY

Párty plné cirkusu sú výbornou zábavou a spestrením pre každú detskú narodeninovú oslavu.
Predstavenie, balóniky, triky či bubliny, možné je všetko

2+ rokov 1 - 3 hod.

Prečo párty s nami?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských narodeninových oslavách sa baví každý. Spravíme si zvieratká z balónikov, zacvičíme si, spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami, postavíme si ozajstné cirkusantské pyramídy a možno sa aj prejdeme po lane.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové párty pre deti sú výbornou zábavou pre všetky akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň párty si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, detské predstavenie, workshop, klauni s balónikmi, ohňová či svetelná show, prinesieme vám nezabudnuteľný zážitok.CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Materiál je pestrý a farebný, určite sa nudiť nebudeme. Staneme sa ozajstnými povrazolezcami a prejdeme po lane, zažonglujeme si a postavíme veľkú rodinnú pyramídu.

KRÁTKE PREDSTAVENIE

Oslavu vám spríjemnia aj klauni z interaktívneho predstavenia “Cirkusová škola”, “Karkulka” ktorá zachraňuje cirkus, alebo iné predstavenie podľa vášho výberu.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, smiešne gegy a triky. Klauni sú skvelým doplnkom každého narodeninového programu na zábavu malých oslávencov, no tiež pri vítaní hostí, krájaní torty alebo len tak, ak máte chuť na šašovské fotky. Zvieratká z balónikov a bubliny sú 100% zárukou úspechu.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Ohňová a svetelná show, vzdušná akrobacia, či robenie veľkých bublín – na našej cirkusovej párty nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na detskú narodeninovú oslavu presne podľa vašich predstáv.


Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: 5-30

Počet lektorov: 1-3

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189