CIRKUS PRE DETI

Zábavné detské predstavenia klaunov a žonglérov.

CirKusKus_0333
VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

interaktívna klauniáda pre malých divákov
20 - 45 minút
2 klauni

CirKusKus_9659
MR. SILÁK

interaktívne predstavenie pre deti
20 - 45 minút
1 žonglér

chytaj1
CHYTAJ!

žonglérska show
20 minút
2 žongléri

chytaj2
EUSTACH A HMYZ

interaktívne bábkové predstavenie
45 minút
1 bábkoherečka

psicekamacicka3
PSÍČEK A MAČIČKA

krátka akrobatická groteska
2 artisti
5 minút

previous arrow
next arrow

V tejto kategórii nájdete detské predstavenia, ktoré nie sú produkčne ani finančne náročné, preto sú vhodné aj pre menšie publikum, ako program do škôl, na tábory, ale aj na úplne malé detské oslavy. V ponuke máme klauniádu “Veselá cirkusová škola” a “Mr. Silák”, bábkové predstavenie “Eustach a hmyz” alebo interaktívnu žonglovačku “Chytaj!”. Novinkou je krátka akrobatická klauniáda “Psíček a mačička”. K predstaveniam ponúkame aj cirkusový workshop, na ktorom si môžu deti vyskúšať svoju šikovnosť a zahrať sa na cirkusantov.

VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Ako to vyzerá v škole, kde vyučujú šašovia? Hotový cirkus. “Veselá cirkusová škola” je vtipné interaktívne predstavenie pre najmenších, v ktorom vystupujú dvaja nešikovní, ale veľmi snaživí klauni. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si s deťmi zopakujú geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier. Predstavenie trvá 20 – 45 minút (podľa dohody a veľkosti diváckej skupiny), účinkujú dvaja klauni a realizácia si nevyžaduje pódium, zvuk, ani stavbu scény, preto je vhodné aj do menších priestorov.

MR. SILÁK

Čo je ťažšie? Udržať v ruke obrovskú činku alebo pávie pierko? Šarmantný žonglér Mr. Erik s anglickým prízvukom je supersilný, ale v prvom rade vždy džentlmen. Zábavným spôsobom naučí deti nielen žonglovať, ale aj rôzne triky s falošnými činkami, ľahučkými šatkami aj pierkami. A veľmi rád sa predvádza. Ukáže deťom parádne kúsky s diabolom a zažongluje s činkami a pokúsi sa ich aj niečo z toho naučiť. Predstavenie je možné realizovať aj v anglickom jazyku. Dĺžka show je 20 – 45 minút, účinkuje jeden artista a realizácia si nevyžaduje pódium, zvuk, ani stavbu scény. Ideálny program na detské akcie, narodeninové oslavy, do škôl a škôlok.

CHYTAJ!

Žonglérske predstavenie “Chytaj!” je interaktívna púť svetom poletujúcich tvarov, príbeh dvoch ľudí, ktorí sa cez mágiu a kúzlo žonglérskeho umenia našli vo svojej podstate bytia. Spoločne objavujú hranice reality, krotia gravitačný zákon, kúzlia s krištáľovou guľou a pridajú aj zopár akrobatických kúskov. Diváci, najmä tí menší, sú vtiahnutí do deja priamo a majú príležitosť vyskúšať si základy cirkusového umenia na vlastnej koži. Program je vhodný pre celú rodinu. Dostupné v historickej alebo modernej cirkusovej verzii. Účinkujú dvaja žongléri. Show trvá 20 minút, ale je možné pridať k nemu hodinový cirkusový workshop.

EUSTACH A HMYZ

“Eustach a hmyz” je interaktívne bábkové predstavenie pre najmenších divákov. Malý Eustach je doma sám a nudí sa. Nie je tu nikto, s kým by sa pohral a okolo neho lieta odporný hmyz. Ale možno hmyz nie je až taký odporný, prvý pohľad môže klamať. Eustach zistí, že je priateľský a dokonca aj talentovaný a tak si spolu spravia cirkusové predstavenie. Bábkové divadlo, na konci ktorého sa všetci spolu zahráme na hmyzí cirkus, trvá 45 minút a účinkuje 1 bábkoherečka. Na realizáciu je potrebný jedálenský stôl, pódium ani zvuk netreba. Príprava scény zaberie cca 15 minút. Vhodné pre malé skupiny detí, ktoré sa môžu pozerať z bezprostrednej blízkosti.

PSÍČEK A MAČIČKA

“Psíček a mačička” je krátka akrobatická groteska, ktorá si za pár sekúnd získa srdce každého malého diváka. Ich večné naháňanie, kučkovanie a doberanie sa nemá konca kraja a prináša nečakané a vtipné situácie. Je to krátke päťminútové, ale veľmi svieže predstavenie určené pre najmenšie deti, ale zasmejú sa na ňom aj ich rodičia. Program je vhodný do materských a rodinných centier, na detské oslavy a iné akcie rodinného charakteru. Trvanie 5 minút, účinkujú 2 artisti a k predstaveniu potrebujú len zvuk na pustenie hudobného podmazu. Dá sa zrealizovať aj bez pódia, v akomkoľvek prostredí.

VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

20 – 45 minút
2 klauni

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu + 2 stoličky s operadlom

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 6×4 metre

MR. SILÁK

20 – 45 minút
1 artista

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu, pri väčších akciách aj mikroport

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 6×4 metre, výška stropu minimálne 4 metre

CHYTAJ!

20 minút
2 žongléri

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 8×6 metrov, výška stropu minimálne 4 metre

EUSTACH A HMYZ

45 minút
1 bábkoherečka

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu + jedálenský stôl

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 6×4 metre

PSÍČEK A MAČIČKA

5 minút
2 artisti

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 6×4 metre

REZERVÁCIE PREDSTAVENÍ

Erika Hantáková

rezervácie artistov a predstavení, programy na kľúč

e-mail: info@cirkuskus.sk

tel: +421 917 265 189