Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Darčekové poukážky


Obdarujte svojich známych darčekovou poukážkou Cirkuskus, a získajte zľavu 50%!

Tento rok sme si pre vás pripravili špeciálnu vianočnú ponuku darčekových poukážok, ktoré možno použiť na akýkoľvek kurz či workshop v Cirkuskus-e!

Prekvapte niekoho darčekom, ktorý naozaj chce, a užite si naše kurzy spolu 🙂

🎪🎪

Môžete si zvoliť ľubovoľnú sumu podľa vlastného uváženia, ako aj ktorýkoľvek z našich vianočno-zimných dizajnov .

A to najhlavnejšie: 50% z vami darovanej sumy sa vám vráti! Prihláste sa na kurz k nám aj vy, a ušetríte 🙂 (Tieto zľavy nie sú kombinovateľné, nie je možné zakúpiť poukážku samému sebe, rovnako ako nie je možné si poukážky kúpiť navzájom)

Darčekové poukážky sa dajú použiť na úplné zaplatenie kurzu alebo ako čiastočná platba. Darčekové poukážky budú v ponuke celý rok, vždy platné do konca aktuálneho školského roku. Poukážky kúpené v roku 2018 sú platné do 30.6.2019 na kurzy podľa aktuálnej ponuky.

🎪Ako kúpiť poukážku so zľavou – praktický príklad🎪

Povedzme že ste sa rozhodli kúpiť poukážku pre niekoho napríklad vo výške 25€. My Vám následne pošleme poukážku a 2 zľavové kódy – jeden na poukážke v hodnote 25€ a jeden pre kupujúceho – na 12,5€. Následne pri prihlasovaní na kurz alebo jednorázový workshop z našej ponuky uvediete (darca aj obdarovaný) Váš zľavový kód a my zľavu aplikujeme na vaše kurzovné.


KÚPIŤ POUKÁŽKU


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other