Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

TRÉNING PLNÝ TRIKOV
PRE DETI A MLÁDEŽ

Zábavný pohybový tréning plný trikov a tvorivosti pre všetky deti od 8 - 17 rokov.

8 - 17 rokov 2x týždenne

ČO TRÉNUJEME?


Sociálne zručnosti

Sme tímoví hráči. Budujeme naše sebavedomie a dôveru v druhých.

Fyzickú zdatnosť

Pracujeme na sile, mobilite a stabilite. Pri žonglovaní trénujeme šikovnosť a postreh.

Kreativitu

Spolu s lektorom pripravíme vlastné predstavenie. Vymýšľame nové triky.

Našu myseľ

Učíme sa zodpovednosti, trpezlivosti a motivácii. So zahraničnými lektormi precvičíme angličtinu aj neverbálnu komunikáciu.

Pozrite sa, ako náš krúžok vyzerá:

Cirkusový tréning to je kopa zábavy a pohybu, balansovania, stavania pyramíd, žonglovania a klaunovania pre všetky deti.


Ako kurz prebieha ?

Na tréningoch sa zameriavame na rôzne cirkusové disciplíny (akrobatické, žonglérske, balančné ale aj divadelno-tanečné). Tréning sa skladá z rozcvičky  (zahriatie, spevnenie a zvýšenie flexibility tela) a gymnasticko-akrobatickej prípravy, po ktorej nasleduje tréning cirkusových disciplín a neskôr príprava predstavenia. Na tréningu rozvíjame okrem tela aj šikovnosť, tvorivosť, kolektívneho ducha ale aj motiváciu učiť sa a napredovať.

Cirkusová prípravka (od 5 do 9 rokov) –  deti sa naučia základné pohybové a gymnastické prvky, základy žonglovania, párovej akrobacie či pyramíd, balansu, klauniády a divadla ale aj mnohých ďalších disciplín. Naučia sa spolu vytvoriť predstavenie ktorým potom potešia rodinu a známych.  MOMENTÁLNE NEPONÚKAME

Multicirkus:
tento kurz je určený deťom od 8 do 17 rokov, (po dohode aj mladším, ktorí už naše kurzy alebo tábory navštevovali a majú zvládnuté základy cirkusových disciplín, alebo majú pohybové základy z príbuzných odvetví ako napr. gymnastika alebo tanec).

Kurz sa zameriava na rozvoj cirkusových zručností a ponúka bohatú škálu disciplín s posilnenými hodinami zameranými na vzdušnú akrobaciu, monocyklovanie a žonglovanie. Deti pravidelne vystupujú na rôznych kultúrnych podujatiach a festivaloch a zúčastňujú sa mládežníckych cirkusových festivalov v zahraničí.

Performance Group 15+

Kurz je určený tým, ktorí majú záujem naučiť sa vystupovať alebo zveľadiť svoje vystupovacie schopnosti. Na kurz sú potrebné predchádzajúce (aspoň základné) schopnosti nejakej cirkusovej disciplíny (akrobacia, žonglovanie, balans, vzdušná akrobacia, klauniáda…), alebo gymnastiky, tanca, parkouru, bojového umenia s akrobatickými prvkami,…
Na kurze sa budeme venovať vytváraniu sólových, resp. párových výstupov, ale aj celistvému novocirkusovému predstaveniu.
Naučíme sa pracovať s výrazom, s emóciou, s hudobným podkladom. Budeme hľadať témy, spôsoby vyjadrovania a spojíme techniku s kreativitou. Chceme spraviť aj predstavenia a hlásiť sa s nimi na festivaly (toto platí hlavne pre teenov ale aj pre hocikoho, kto má záujem).

hl. lektorka Helena Škovierová

Kurz je vedený profesionálnou lektorkou Helenou Škovierovou, absolventkou bábkoherectva VŠMU, ktorá má predošlé skúsenosti s prácou s deťmi a vzdušnou akrobaciou zo zahraničia (EstónskoNemeckoHolandsko).


ROZVRH KURZOV

I. TRIMESTER: 14.9 – 18.12. 2020


PO a ŠT  /  16:30-18:00 / Multicirkus / KCK (Molecova 2)

UT /  16:30-18:00 / Multicirkus / DK Lúky (Vigľašská 1)


CENNÍK

Multicirkus Basic PONDELOK- 1x do týždňa (11 lekcií)   –  98€
Multicirkus Basic UTOROK- 1x do týždňa – viac informácii na www.kzp.sk , prípadne na adrese martinabodnar@gmail.com 
Multicirkus Basic ŠTVRTOK- 1x do týždňa (11 lekcií)   –  77€
Multicirkus Intensive – 2x do týždňa (22 lekcii) –  150€

Záväznú prihlášku na kurzy prebiehajúce v Karlovej Vsi nájdete na tomto odkaze.

Kedy prebiehaju kurzy? (Trvanie kurzu je 60-90 min.)

PO 16:30ST 16:3015:00SO NE

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0918573097

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other