Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

TRÉNING PLNÝ TRIKOV
PRE DETI A MLÁDEŽ

Zábavný pohybový tréning plný trikov a tvorivosti pre všetky deti od 8 - 17 rokov.

8 - 17 rokov 2x týždenne

ČO TRÉNUJEME?


Sociálne zručnosti

Sme tímoví hráči. Budujeme naše sebavedomie a dôveru v druhých.

Fyzickú zdatnosť

Pracujeme na sile, mobilite a stabilite. Pri žonglovaní trénujeme šikovnosť a postreh.

Kreativitu

Spolu s lektorom pripravíme vlastné predstavenie. Vymýšľame nové triky.

Našu myseľ

Učíme sa zodpovednosti, trpezlivosti a motivácii. So zahraničnými lektormi precvičíme angličtinu aj neverbálnu komunikáciu.

Pozrite sa, ako náš krúžok vyzerá:

Cirkusový tréning to je kopa zábavy a pohybu, balansovania, stavania pyramíd, žonglovania a klaunovania pre všetky deti.


Ako kurz prebieha ?

Na tréningoch sa zameriavame na rôzne cirkusové disciplíny (akrobatické, žonglérske, balančné ale aj divadelno-tanečné). Tréning sa skladá z rozcvičky  (zahriatie, spevnenie a zvýsenie flexibility tela) a gymnasticko-akrobatickej prípravy, po ktorej nasleduje tréning cirkusových disciplín a neskôr príprava predstavenia. Na tréningu rozvíjame okrem tela aj šikovnosť, tvorivosť, kolektívneho ducha ale aj motiváciu učiť sa a napredovať.

Cirkusová prípravka (od 5 do 9 rokov) –  deti sa naučia základné pohybové a gymnastické prvky, základy žonglovania, párovej akrobacie či pyramíd, balansu, klauniády a divadla ale aj mnohých ďalších disciplín. Naučia sa spolu vytvoriť predstavenie ktorým potom potešia rodinu a známych.  MOMENTÁLNE NEPONÚKAME

Multicirkus:
tento kurz je určený deťom od 8 do 17 rokov, (po dohode aj mladším, ktorí už naše kurzy alebo tábory navštevovali a majú zvládnuté základy cirkusových disciplín, alebo majú pohybové základy z príbuzných odvetví ako napr. gymnastika alebo tanec).

Kurz sa zameriava na rozvoj cirkusových zručností a ponúka bohatú škálu disciplín s posilnenými hodinami zameranými na vzdušnú akrobaciu, monocyklovanie a žonglovanie. Deti pravidelne vystupujú na rôznych kultúrnych podujatiach a festivaloch a zúčastňujú sa mládežníckych cirkusových festivalov v zahraničí.

Extracirkus je určený pre staršie a skúsenejšie deti, je to 90min venovaných náročnejším disciplínam ako sú vzdušná akrobacia, jazda na monocykli, pokročilé žonglovanie a podobne.

hl. lektorka Helena Škovierová

Kurz je vedený profesionálnou lektorkou Helenou Škovierovou, absolventkou bábkoherectva VŠMU, ktorá má predošlé skúsenosti s prácou s deťmi a vzdušnou akrobaciou zo zahraničia (EstónskoNemeckoHolandsko).


ROZVRH KURZOV

II. TRIMESTER: 8.1 – 31.3.2020


UT a ŠT  /  16:30-18:00 / Multicirkus / KCK Molecova 2

PI / 15:00-16:30 / Extracirkus / KCK Molecova 2


CENNÍK

Multicirkus Basic – 1x do týždňa (11 lekcií)   –  71,5€
Multicirkus Intensive – 2x do týždňa (22 lekcii) –  121€
Multicirkus Intensive +Extracirkus 3x do týždňa (31 lekcii) – 155€

Kedy prebiehaju kurzy? (Trvanie kurzu je 60-90 min.)

PO 16:30ST 16:3015:00SO NE

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0918573097

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other