EVENTOVÉ ATRAKCIE

VESELÁ PARTIA CIRKUSANTOV AKO SPRIEVODNÝ PROGRAM

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými cirkusantmi nestane! V našom tíme nájdete párik šarmantných klaunov, ohybných akrobatov, dlhonohých chodúlistov, superšikovných žonglérov, tanečnice s vlajkami, kruhmi a drakmi, či kúzelníkov s veľkými bublinami, ktorí vytvoria tú najlepšiu cirkusovú atmosféru. Privítajú hostí, môžu rozdávať letáky, balóny alebo iné drobnosti a pomôžu vám aj pri moderovaní či krájaní torty. Ak pripravujete akciu s konkrétnou témou, prispôsobíme kostýmy a make-up podľa vašich predstáv. Naši umelci sú ideálnym programom na rodinné dni, detské akcie, firemné eventy, trhy a jarmoky, a tiež do sprievodov.

KLAUNI

Naši šarmantní klauni sú síce hrozne milí a snaživí, ale aj poriadne nemotorní a nešikovní. A práve preto sa deťom tak páčia a radi sledujú ich výmysly, pokusy o žonglovanie či akrobaciu a neváhajú sa do ich smiešnych hier sami zapojiť. Klauni robia s deťmi rôzne žartíky a používajú pritom rôzne vtipné rekvizity ako sú falošné činky alebo bubliny. Najradšej pracujú vo dvojici a môžu klaunovať na určenom stanovisku alebo sa pohybovať v priestore. Okrem toho ponúkame aj kostýmovaných klaunov do sprievodov.

AKROBATI A ŽONGLÉRI

Veselá skupinka akrobatov a žonglérov si vie svojimi kúskami okamžite získať pozornosť a rešpekt divákov. Párová akrobacia, jazda na monocykli, nebezpečné saltá a premety, našich akrobatov budete sledovať so zatajeným dychom. Žonglovanie fascinovalo ľudí od pradávna a stále sa radi pozerajú na lietajúce predmety, ktorých let ovplyvňujú ruky šikovných žonglérov. Naši artisti vedia žonglovať s loptičkami, kuželkami aj kruhmi, milujú kontaktné a partnerské žonglovanie. Tanec s vlajkami, kruhmi a obrovskými drakmi je tiež celkom obľúbenou atrakciou, ktorá poteší nielen oko diváka, ale je vďačným a atraktívnym objektom aj pre fotografov a mobilné telefóny návštevníkov. Naše pôvabné artistky vedia tancovať s rôznymi rekvizitami a vždy si pripravia pre divákov niečo nové, čo ešte nikdy nikde nevideli.

CHODÚLE

Artisti na chodúľoch vo výrazných kostýmoch a maskách sú skvelou atrakciou na každú príležitosť. Vítanie hostí, rozdávanie balónov, žonglovanie, fotenie sa s návštevníkmi alebo aj krátke tanečné choreografie, to všetko zvládnu naši dlhonohí artisti. Dvojice alebo aj väčšie skupiny chodúlistov sa postarajú o atraktívny program na denných akciách aj na večierkoch a nemali by chýbať v žiadnom dobrom sprievode.

VEĽKÉ BUBLINY

Pri robení veľkých bublín pocítia ľudia dotyk krehkosti a krásy okamihu, pocítia ľahkosť a vôňu a na povrchu bublín uzrú farby dúhy. Deti veľké bubliny milujú, radi ich naháňajú a praskajú a nikdy nemajú dosť. Naši artisti im ich budú s radosťou donekonečna vyrábať, ale pokojne prenechajú paličky deťom, aby si to sami vyskúšali.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Cirkusový workshop môže prebiehať na jednom mieste alebo na viacerých stanoviskách. Ponúkame tri základné disciplíny – žonglovanie, točenie a rovnováha. Na stanovisku žonglovanie vás naučíme žonglovať so šatkami, loptičkami, kruhmi či diabolom. Točiť sa dá tanierik na paličke, hula hoop kolo pása alebo poiky so stuhami. Na stanovisku rovnováha si vyskúšate chodiť po lane, udržať sa na doske zvanej rolo-bolo, zajazdiť si na monocykli alebo postaviť ľudskú pyramídu.