FIRE / LED SHOW INSPINIA

EFEKTNÉ SHOW S PRVKAMI MODERNÉHO CIRKUSU

Fire a LED show sú efektné predstavenia s ohňom a moderným LED náradím, ktoré najlepšie vyniknú až po zotmení, resp. v tmavých priestoroch. Do svetelnej LED show vieme zakomponovať aj logo klienta, resp. iný obrázok na želanie. Ponúkame sólové výstupy, dvojice, malé aj veľké tímy, ale pri výbere treba zvážiť veľkosť priestoru. Ohnivé a svetelné efekty môžeme aj skombinovať a vytvoriť pre vás fantastickú dlhometrážnu gala show.

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Epická fire show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov, na ktorý len tak nezabudnú. Tanec o ohnivými vejármi, horiaci dáždnik, napínavý partner poi, roztočené horiace palice, kruhy aj DNA, to všetko vám predvedie skupina trénovaných artistov, ktorí sú profesionáli a postarajú sa nielen o skvelé efekty, ale aj o bezpečný priebeh show.

FIRE SHOW INSPINIA

FIRE SHOW INSPINIA 2021

45 minút / 6 artistov

Pozrite si video z fire show Inspinia pred petržalským Technopolom začiatkom leta 2021. V plamennom varieté uvidíte ohnivý dáždnik, dračie palice, tanec s poi a vejármi a parádne pyro efekty.

LIGHT UP YOUR EVENT

LED show Inspinia je efektné a dynamické predstavenie, v ktorom je svetlo náš tanečný partner a spolu do tmy maľujeme prekrásne obrazce. Show môže byť abstraktná, zladená do farby na želanie, alebo na určitú tému. Počas našej kariéry sme spracovali už rôzne témy, napríklad tému času, mesta, agenta 007, grófa Drakulu a nedávno bola vytvorená svetelná show “Babie leto”. Realizujeme aj sezónne show vhodné na Valentína či svadby, strašidelné show na Halloween, alebo vianočné a silvestrovské show so slávnostnou atmosférou. Zobrazenie loga klienta alebo nápis podľa vašich predstáv, je už len čerešnička na torte. Realizácia je možná len v tmavom prostredí.

LED SHOW INSPINIA

LED SHOW INSPINIA 2022

15 minút / 3 artisti

Naša aktuálna svetelná show je sofistikovane naprogramovaná do hudby a dominuje v nej choreografia s buugengmi a energické sólo s kockou. Pozrite si krátke video.

LED SHOW INSPINIA 2021

45 minút / 10 artistov

Svetelnú show s názov “Babie leto” sme odohrali na Petržalských dňoch 2021 a spojili sme v nej tradičné svetelné náradie ako je visual poi alebo pixel hoop s tancom, akrobaciou a artistami na chodúľoch.

FIRE / LED SHOW INSPINIA

15 – 45 minút
2 – 8 artistov

technické požiadavky: ozvučenie (pripojenie na tablet), pri LED show elektrickú prípojku na dymostroj a dve UV svetlá

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 8×6 metrov, výška stropu minimálne 4 metre