FIRE / LED SHOW INSPINIA

Ohňová a svetelná show s prvkami moderného cirkusu.

ckk fireshow1
FIRE SHOW INSPINIA

ohňová pyro show
15 - 45 minút
4 - 10 artistov

babie leto6
LED SHOW INSPINIA

svetelná UV/LED show
15 - 45 minút
4 - 8 artistov

promotion show 04
FIRE / LED SHOW INSPINIA

kombinácia ohňovej a svetelnej show
15 - 60 minút
4 - 10 artistov

previous arrow
next arrow

Ohnivá a svetelná show sú predstavenia, ktoré najlepšie vyniknú až po zotmení, resp. v tmavých priestoroch. Do svetelnej LED show vieme zakomponovať aj logo klienta, resp. iný obrázok na želanie. Ponúkame sólové výstupy, dvojice, malé aj veľké tímy, ale pri výbere treba zvážiť veľkosť priestoru. Ohnivé a svetelné efekty môžeme aj skombinovať a vytvoriť pre vás fantastickú dlhometrážnu gala show.

SEE FIRE IN A NEW LIGHT

Epická ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe. Naše zbrane sú dynamika a energia, kreatívny prístup a zmysel pre detail. Predstavíme vám oheň v novom svetle. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov, na ktorý len tak nezabudnú. Tanec o ohnivými vejármi, horiaci dáždnik, napínavý partner poi, roztočené horiace palice, kruhy aj DNA, to všetko vám predvedie skupina trénovaných artistov, ktorí sú profesionáli a postarajú sa nielen o skvelé efekty, ale aj o bezpečný priebeh show. Predstavenie sa dá sa zrealizovať vonku aj v interiéri, ale ideálne až po zotmení.

FIRE SHOW INSPINIA 2021

45 minút / 6 artistov

Pozrite si video z fire show Inspinia pred petržalským Technopolom začiatkom leta 2021. V plamennom varieté uvidíte ohnivý dáždnik, dračie palice, tanec s poi a vejármi a parádne pyro efekty.

LIGHT UP YOUR EVENT

LED show Inspinia je efektné a dynamické predstavenie, v ktorom je svetlo náš tanečný partner a spolu do tmy maľujeme prekrásne obrazce. Show môže byť abstraktná, zladená do farby na želanie, alebo na určitú tému. Počas našej kariéry sme spracovali už rôzne témy, napríklad tému času, mesta, agenta 007, grófa Drakulu a nedávno bola vytvorená svetelná show “Babie leto”. Realizujeme aj sezónne show vhodné na Valentína či svadby, strašidelné show na Halloween, alebo vianočné a silvestrovské show so slávnostnou atmosférou. Zobrazenie loga klienta alebo nápis podľa vašich predstáv, je už len čerešnička na torte. Realizácia je možná len v tmavom prostredí.

LED SHOW INSPINIA 2021

45 minút / 10 artistov

Naša aktuálna svetelná show má názov “Babie leto” a spojili sme v nej tradičné svetelné náradie ako je visual poi alebo pixel hoop s tancom, akrobaciou a artistami na chodúľoch.

FIRE SHOW INSPINIA

15 – 45 minút
4 – 8 artistov

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu (z laptopu, mobilu alebo USB kľúča)

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 10×8 metrov, výška stropu minimálne 4 metre

LED SHOW INSPINIA

15 – 45 minút
4 – 8 artistov

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu (z laptopu, mobilu alebo USB kľúča), 1-3 elektrické prípojky na UV reflektory

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 8×6 metrov, výška stropu minimálne 3 metre

FIRE / LED SHOW INSPINIA

15 – 60 minút
4 – 10 artistov

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu (z laptopu, mobilu alebo USB kľúča), 1 – 3 elektrické prípojky na UV reflektory

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 10×8 metrov, výška stropu minimálne 4 metre

INSPINIA

VIAC O SKUPINE INSPINIA

Ak chcete vedieť viac o skupine Inspinia, pozrieť si našu históriu, prípadne vybrať menšie alebo špecializované predstavenie s ohňom alebo so svetlom, prejdite na stránku INSPINIA

REZERVÁCIE PREDSTAVENIA

Erika Hantáková

rezervácie artistov a predstavení, programy na kľúč

e-mail: info@cirkuskus.sk

tel: +421 917 265 189