Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

CIRKUSOVÉ PÁRTY
ZÁBAVA PRE CELÚ FIRMU

Párty plné cirkusu sú výbornou zábavou a spestrením pre každú narodeninovú oslavu či firemnú akciu
Workshopy, show, klauni či žongléri, možné je všetko!

Prečo firemná párty od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE CELÚ FIRMU

Od vrátnika až po riaditeĺa, na našich cirkusantských párty sa baví každý! Farebné show plné trikov, svetiel a ohňa. Klauni, žonglovanie s taniermi, loptičkami a šatkami, stavanie ozajstných cirkusantských pyramíd, aj chodenie po lane. Bude to poriadny cirkus!

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové párty sú výbornou zábavou pre všetky firemné akcie a oslavy. Náplň vašej cirkusovej párty si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, predstavenie, workshop plný zábavy a trikov, klauni zabávajúci hostí, robenie veľkých bublín, prinesieme jednoducho čokoľvek.

CIRCUS ACADEMY

Tanieriky, loptičky, kuželky, diablo, poiky či hula hoop, materiálu máme kopu, skúšať si môžete všetko! Okrem žonglovania vieme priniesť lano na chodenie či jednokolky, trénovať balans, či stavať cirkusové pyramídy.

CIRCUS STAGE

Predstavenia na zemi či vo vzduchu, s kuželkami či s ohňom. Pre vašu cirkusovú párty pripravíme tú pravú show, ktorá zabaví všetkých návštevníkov. Vyberte si z pestrej ponuky našich show a predstavení.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, robia akrobacie, šašoviny, srandičky a triky. Klauni sú skvelým doplnkom vašej párty, osvedčia sa pri vítaní hostí, krájaní torty, vyhlasovaní výsledkov, alebo len tak, ak máte chuť na šašovské fotky.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Robenie veľkých bublín, chodúle alebo zobrazenie vášho loga počas svetelnej show – na našej cirkusovej párty nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na presne podľa vašich predstáv.Zaujala vás naša cirkusová párty? Dajte nám vediť!