KURZ BALANS

Jazda na jednokolke, chôdza po obrovskej guli alebo sude, slackline, chôdza po voľnom lane, chodúle, rola bola (známa aj ako balančná doska) – to všetko sú balančné disciplíny ktoré si spolu na kurze vyskúšame! Prostredníctvom jednoduchých cvičení sa naučíme základy, a aj keď to vyžaduje veľa padania a opätovného vstávania, môžeme zaručiť, že všetci účastníci budú schopní prejsť sa v telocvični na sude, pokoriť prvé metre na jednokolke a zdolať prvé kroky na slackline vskutku rýchlo. Keď nadobudneme istotu, môžeme začať robiť triky a posunúť naše balančné schopnosti o úroveň vyššie. Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce znalosti. Kurz bude prebiehať v slovenskom a anglickom jazyku.

TRIMESTER III: 04.04.2023 – 27.06.2023

BALANS

Utorok 18:30-19:30

LEKTORI

Suzanne Verschueren

hlavná lektorka

Suzanne je certifikovaná cirkusová lektorka pochádzajúca z Belgicka. Hoci nevystupuje, vo voľnom čase rada balansuje. Veľkú radosť jej robí taktiež hľadanie nových spôsobov, ako kreatívne pristupovať k rôznym cirkusovým disciplínam. Vyučuje v zrozumiteľnej slovenčine a angličtine. Okrem balančného kurzu stojí od roku 2020 za organizáciou festivalu Svetový deň cirkusu.

Elena Kremnická

Elena Kremnická všetko okolo kurzov organizuje – prijíma prihlášky a platby, komunikuje s kurzistami aj lektormi a môžete sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou alebo problémom.

Tel.: +421 918 573 097

E-mail: cirkus@cirkuskus.sk