Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Škola nového cirkusu
CirKusKus

CirKusKus prináša pravidelné akrobatické a žonglérske kurzy pod vedením kvalitných lektorov ako aj predstavenia a animácie pre deti aj dospelých.

Prečo predstavenia od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE VŠETKY DETI

Tí najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských show a predstaveniach sa baví každý. Farebné show plné vtipov, trikov, bábok, žonglovania, akrobatických kúskov na zemi či vo vzduchu zaujmú a zabavia aj toho najnáročnejšieho detského diváka.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové show a predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Naše predstavenia si viete zvoliť podľa obsahu, od žonglovania až po bábkové divadlo, či dĺžky trvania, tak, aby perfektne doplnili vaše podujatie.


CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Viete si predstaviť, ako to vyzerá v cirkusovej škole? Pri učení musí byť v prvom rade zábava.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 2


SILA ŽONGLOVANIA

Žonglovanie posilňuje nielen telo, ale aj ducha

Zábavný rýchlokurz žonglovania, ktoré sa vám zíde v každodennom živote. Lektorom je svetaskúsený borec Erik, ktorý sa učil žonglérskemu remeslu nielen v našich končinách, ale aj v Poľsku a Anglicku.  Komentár je preto možný v slovenskom, anglickom aj poľskom jazyku.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 20 – 45 min
Počet vystupujúcich: 1


PRÍBEHY, KTORÉ ROZPRÁVAL MESIAC

Doma je doma, ale doma je aj tam, kde sú priatelia

„Príbehy, ktoré rozprával Mesiac” je bábkovo-cirkusová rozprávka pre najmenších. Jej čarovný príbeh hovorí o mesačnom zvieratku, ktoré sa stratí v neznámej Zemi a vďaka svojej odvahe a zvedavosti v nej nájde okrem tej správnej cesty, aj tých správnych priateľov.

Typ: interaktívne predstavenie
Trvanie: 45 min
Počet vystupujúcich: 2


Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: max. 15

Počet lektorov: min. 1

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other