NOČNÁ PÁRTY

AKROBATI, ŽONGLÉRI, TANEČNÍCI S OHŇOM

Chceli by ste zorganizovať nezabudnuteľnú tanečnú párty svetovej úrovne? Nezabudnite sa na sprievodný program. Tím artistov z CirKusKusu vyplní prázdne miesta v programe, ale aj vylepší vrcholné miesta párty ako sú hlavní DJ-i, špeciálni hostia, polnoc, či vítanie slnka. Artisti na chodúľoch v atraktívnych kostýmoch, strhujúce akrobatické predstavenia vo vzduchu aj na zemi a ohňová a svetelná show udrží hostí vo vare až do skorých ranných hodín. Nakombinujte si program presne podľa vašich predstáv.

ZÁBAVA NA CELÚ NOC

Tím šiestich talentovaných artistov sa postará o zábavu na vašej párty až do rána. Zabezpečia atraktívne vítanie hostí a počas celej noci krátke predstavenia párovej alebo vzdušnej akrobacie, tanec s ohňom a svetelnú show, v ktorej znázornia meno DJ-a alebo podniku. Výstupy sa dajú zrealizovať aj na hudbu DJ-a alebo kapely a spolu tak vytvoria jedinečný audiovizuálny zážitok. Balík Circus Party ponúkame v troch variantoch: mini (4 artisti), klasik (6 artistov) a extra (8 artistov).

VÍTANIE HOSTÍ

Chcete vašich hostí príjemne prekvapiť hneď pri príchode na párty? Naši artisti ich privítajú na chodúľoch v nádherných kostýmoch, v sprievode klaunov a tanečníc s vlajkami a hula hoopmi. Svojim umením navodia správnu atmosféru a zabavia divákov, kým sa nazbierajú hostia a začne sa hlavný program, respektíve kým sa zaplní tanečný parket.

VZDUŠNÁ A POZEMNÁ AKROBACIA

Párty sa pomaly rozbieha a v tej chvíli sa zjavia nad hlavami hostí krásne akrobatky. Na šáloch, kruhu, trapéze alebo kocke predvedú triky, z ktorých sa vám zatají dych. Naše akrobatky zvládnu aj choreografiu každá na inej strane stagu bez toho, aby poznali hudbu DJa. Na realizáciu vzdušnej akrobacie potrebujeme jeden alebo dva závesné stropné body, minimálna výška od zeme 6 metrov. Ak na to nemáte vhodné podmienky, môžeme vám ponúknuť čísla párovej akrobacie alebo cyrwheel, ktoré sa odohrávajú na zemi, resp. na pódiu. Ideálne, keď majú vyhradený priestor aspoň 6×4 metre.

FIRE / LED SHOW

Veľká show na pódiu alebo tanečnice s ohňom ako sprievodný program k hudobnej produkcii je tým správnym vyvrcholením každej dobrej párty.  Svetelná show je ideálna na zobrazenie mien DJ-ov alebo loga akcie či podniku, v ktorom sa párty odohráva. Naši artisti sú “multiskill”, teda vedia pracovať s viacerým náradím – poi, palice, vejáre, hulahoopy, dragon straff, buugeng a rôzne pyro efekty – to je len zlomok toho, čo všetko môžu vaši hostia vidieť, ak si na párty objednáte balík Circus Party.

PROFESIONÁLNY TÍM ARTISTOV

Uvedený program realizuje tím 4 – 8 artistov, ktorí sú vám po celý event k dispozícii. Ak máte dobrý nápad, ako ich zapojiť do vášho programu, radi sa v rámci vlastných možností prispôsobia. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na kostýmy, radi vám vyjdeme v ústrety. Každá ďalšia akcia je pre nás novou výzvou. Tešíme sa na spoluprácu.

NOČNÁ PÁRTY

BALÍK MINI / 4 artisti
program na max. 4 hodiny

BALÍK KLASIK / 6 artistov
program na max. 6 hodín

BALÍK MAXI / 8 artistov
program na max. 8 hodín