Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

open trainingy
slovak artists
community

Príďte si zažonglovať s poikami, loptami, kužeľmi, palicami či diablom, zaakrobatiť na zemi alebo vo vzduchu či skúsiť nové triky na slackline.
Na otvorených tréningoch SAC sa nudiť nebudete!

1x tyzdenne

ČO JE TO OTVORENÝ TRÉNING?

Otvorený tréning je voľné žonglovanie, akrobacia, poiky, palice, skrátka všetko, čo len chcete. Open training je priestor pre zdokonaľovanie sa, zdieľanie a tvorenie. Je otvorený pre všetkých, ktorí by si radi zatrénovali v spoločnosti. Na tréning si môžete priniesť vlastné žonglovátka, monocykle, chodúle, lopty…len prosíme žiadne tigre či slony:). Určité náradie bude k dispozícií aj na zapožičanie.

ČO JE SLOVAK ARTISTS COMMUNITY?

Projekt Slovak Artists Community vznikol ako osobný projekt nášho dobrovoľníka Guillauma. SAC sa najprv stretávali v Medickej záhrade, neskôr sa premiestnili do priestorov STRET klubu v Cvernovke. Cieľom projektu SAC je vybudovať a utužiť komunitu cirkusových a pridružených umelcov z Bratislavy a okolia, spoznať sa, spriateliť sa a podnietiť výmenu skúseností a tvorbu predstavení.

Pozrite sa, ako taký tréning vyzerá:

Príďte si zažonglovať s poikami, loptami, kužeľmi, palicami či diablom, zaakrobatiť na zemi alebo vo vzduchu či skúsiť nové triky na slackline.Video natočené počas SAC Open Stage.


ROZVRH

STREDA / 18:00 / STRET Klub, Košická 4978/4A
www.stretklub.sk

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other