Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

S VAMI SME SILNEJŠÍ

Ako nás môžete podporiť?

CirKusKus je občianske združenie, nezisková organizácia, ktorá vo veľkej miere funguje na finančných daroch, grantoch a dotáciách. Ak nás chcete podporiť aj vy, venujte nám dve percentá z daní, prispejte nám na transparentný účet alebo si kúpte naše tričká či žognlérske potreby. Ďakujeme.

VENUJTE NÁM 2% Z DANE

Každý rok nám veľmi pomáhajú dve percentá, ktoré nám darujete z vašich daní. Ak chcete urobiť tento dobrý skutok, stačí keď vyplníte do daňového priznania alebo nahlásite svojmu zamestnávateľovi naše údaje: IČO: 42356652 / PRÁVNA FORMA: Občianske združenie / NÁZOV: CirKusKus / SÍDLO: Pečnianska 3, 851 01 Bratislava

FINANČNÝ DAR

Ak máte nejaké to Euro naviac a radi by ste našu činnosť finančne podporili, v časoch Korony sme si založili aj transparentný účet na tieto účely. Môžete naň posielať akékoľvek finančné čiastky, ktoré použijeme na rozvoj nášho občianskeho združenia, aby sme vám mohli prinášať ešte viac pohybu, zábavy, ale aj umenia.

Číslo účtu / IBAN: SK06 8330 0000 0029 0179 9314

TRIČKÁ A VAKY

Podporte naše združenie kúpou cirkusových tričiek, ktoré ponúkame v troch rôznych typoch. Okrem červenej klasiky s logom CirKusKusu (vo verzii tričko alebo tielko) ponúkame aj tričká “Nerob Cirkus” od partnerského výrobcu Mymame.

ČERVENÉ TRIČKO CIRKUSKUS

Dámske, pánske aj detské, všetky veľkosti

Osviežte svoj šatník trendovým červeným tričkom. Vpredu je naše logo bielej farby a na chrbte kúlové Céčko. Je s krátkym rukávom, dámske má zúžený strih. Okrem tričiek sú v ponuke aj tielka, mikiny a vaky s logom CirKusKus.

Veľkosti, ceny a objednávka v tomto google formulári.

TRIČKO (NE)ROB CIRKUS / (NE)BUĎ MALÝ

Dámske, pánske aj detské, všetky veľkosti

Fantastické pruhované tričká z dielne Kristíny Tormovej s nápismi (NE)ROB CIRKUS a (NE)BUĎ MALÝ pre všetkých cirkusových nadšencov. Ak si tričká kúpite od nás, podporíte nielen autorku, ale aj slovenskú novocirkusovú scénu 🙂

Veľkosti, ceny a objednávku nájdete v tomto formulári.

POI / HULA HOOPY

Objednajte si na trénovanie poi (točky) alebo hula hoop (obruč) z našej dielne a uvidíte, že vám pôjdu všetky triky ľahšie. Na ich kvalite sa podpísali roky našich skúseností s tréningom aj výukou a radi vám poradíme ohľadom váhy poi a veľkosti kruhu. Farby prispôsobíme na želanie.

POI (TOČKY)

Červeno-biele poiky s dlhým chvostom, váha 100 g

Manipulácia s poi je výborný pohybovo-koordinačný trénig, ku ktorému je nutné zapojiť aj rozum, šikovnosť a kus fantázie. Chce to chvíľu trpezlivosti, kým sa naučíte prvé triky, ale keď dostanete poiky pod kontrolu, je to úžasný pocit. Tréningové poiky od nás sú odolné, perfektne vyvážené a krásne letia, radosť si zatočiť. Dostupné sú dva typy: socky na učenie trikov a pyramídy s chvostom pre lepší efekt pri tanci. V prípade záujmu píšte na info@cirkuskus.sk.

HULA HOOP (KRUH)

Kruhy pe deti aj dospelých, jednofarebné aj pruhované, 80 – 100 cm

Myslíte si, že neviete točiť hula hoop na páse? Určite viete, treba len vyskúšať lepšie náradie. Naše kruhy sú väčšie a ťažšie ako tie, ktoré bežne kúpite v hračkárstvach. Manipulácia s nimi je preto oveľa jednoduhšia a zvládne sa to naučiť každý. Stačí si vybrať správnu veľkosť. Deťom na prvom stupni ZŠ odporúčame priemer 80 cm, pre druhý stupeň 90 cm a pre dospelých 100 cm. Farba na želanie. V prípade záujmu píšte na info@cirkuskus.sk.

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other