Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

PODPORTE NÁS

Kúpou trička, tréningových poi alebo dvoma percentami z vašich daní podporíte rozvoj novocirkusového umenia, o ktorý sa poctivo stará naše občianske združenie. Ďakujeme, že vám na nás záleží.

Ako nás môžete podporiť?


KÚPOU TRIČIEK A NAŠICH VÝROBKOV

Podporte naše združenie kúpou cirkusových tričiek, ktoré ponúkame v troch rôznych typoch. Okrem toho máme aj tielka a vaky s našim logom, vyrábame tréningové náradie ako napríklad poiky a hula-hoopy a iné darčekové predmety. Aktuálnu ponuku nájdete v jednotlivých sekciách nižšie. Ďakujeme vám a nech sa vám tričká dobre nosia a poiky dobre točia.

FINANČNÝM DAROM

Darujte nám dve percentá z vašej dane alebo nám pošlite ľubovoľnú čiastku na transparentný účet. Môžete sa spoľahnúť, že vaše peniaze efektívne využijeme na rozvoj združenia, skvalitnenie podmienok pre našich lektorov a kurzistov a tiež na stále lepšiu zábavu pre širokú verejnosť, ale aj pre znevýhodnené skupiny na rôznych benefičných akciách. Ďakujeme!


ČERVENÉ TRIČKO S LOGOM CIRKUSKUS

Dámske, pánske aj detské, všetky veľkosti

Osviežte svoj šatník trendovým červeným tričkom. Vpredu je naše logo bielej farby a na chrbte kúlové Céčko. Je s krátkym rukávom, dámske má zúžený strih. Okrem tričiek sú v ponuke aj tielka, mikiny a vaky s logom CirKusKus.

Veľkosti, ceny a objednávka v tomto google formulári.

TRIČKO NEROB CIRKUS A NEBUĎ MALÝ

Dámske, pánske aj detské, všetky veľkosti

Fantastické pruhované tričká z dielne Kristíny Tormovej s nápismi (NE)ROB CIRKUS a (NE)BUĎ MALÝ pre všetkých cirkusových nadšencov. Ak si tričká kúpite od nás, podporíte nielen autorku, ale aj slovenskú novocirkusovú scénu 🙂

Veľkosti, ceny a objednávku nájdete v tomto formulári.

 TRÉNINOVÉ POIKY

Červeno-biele poiky s dlhým chvostom, váha 100 g

Manipulácia s poi je výborný pohybovo-koordinačný trénig, ku ktorému je nutné zapojiť aj rozum, šikovnosť a kus fantázie. Chce to chvíľu trpezlivosti, kým sa naučíte prvé triky, ale keď dostanete poiky pod kontrolu, je to úžasný pocit. Tréningové poiky od nás sú odolné, perfektne vyvážené a krásne letia, radosť si zatočiť. Ponúkame prevažne v červeno-bielej kombinácii, ale radi vám vyrobíme poiky, akej farby chcete. Dostupné sú tri tipy: čerešne, papričky a pyramídy. V prípade záujmu píšte na info@cirkuskus.sk.

TRÉNINGOVÉ HULA HOOPY

Kruhy pe deti aj dospelých, červené či pruhované, 80 – 100 cm

Myslíte si, že neviete točiť hula hoop na páse? Určite viete, treba len vyskúšať lepšie náradie. Naše kruhy sú väčšie a ťažšie ako tie, ktoré bežne kúpite v hračkárstvach. Manipulácia s nimi je preto oveľa jednoduhšia a zvládne sa to naučiť každý. Stačí si vybrať správnu veľkosť. Deťom na prvom stupni ZŠ odporúčame priemer 80 cm, pre druhý stupeň 90 cm a pre dospelých 100 cm. Farba červená alebo čierno-biele pruhy. V prípade záujmu píšte na info@cirkuskus.sk.

DARUJTE NÁM 2% Z VAŠICH DANÍ

Každý rok nám veľmi pomáhajú aj dve percentá, ktoré nám darujete z vašich daní. Ak chcete urobiť tento dobrý skutok, stačí keď vyplníte do daňového priznania alebo nahlásite svojmu zamestnávateľovi naše údaje: IČO: 42356652 / PRÁVNA FORMA: Občianske združenie / NÁZOV: CirKusKus / SÍDLO: Pečnianska 3, 851 01 Bratislava

TRANSPARENTNÝ ÚČET

Ak máte nejaké to Euro naviac a radi by ste našu činnosť finančne podporili, v časoch Korony sme si založili aj transparentný účet na tieto účely. Môžete naň posielať akékoľvek finančné čiastky, ktoré použijeme na rozvoj nášho občianskeho združenia, aby sme vám mohli prinášať ešte viac pohybu, zábavy, ale aj umenia. Číslo účtu / IBAN: SK06 8330 0000 0029 0179 9314.

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other