Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

RODINNÉ WORKSHOPY

Zábavné cvičenie plné trikov, hier a pohybu pre všetky deti a ich rodičov.
Naučte sa roztočiť tanierik, prejdite sa po lane a postavte si svoju vlastnú rodinnú pyramídu!
Priamo na vašej akcii či podujatí.

2+ rokov 1 - 3 hod.

Prečo workshop od CirKus-Kus?


ZÁBAVA A POHYB V JEDNOM

Všetci rodičia a ich ratolesti zažijú kopec tvorivej zábavy. Spoločne sa rozcvičíme, premeníme na sloníky, levy či tigre. Skúsime si triky s tanierikom, loptičkami a šatkami, postaviame si cirkusantské pyramídy a možno sa aj prejdeme po lane.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Rodinné workshopy sú výbornou zábavou pre všetky akcie, kde sú rodičia s deťmi od 3 rokov. Workshop môže prebiehať ako spoločné rodinné cvičenie alebo ako neštruktúrovaná aktivita, kde si každý návštevník skúsi to, čo sa mu páči.

ŽONGLUJEME

Vďaka hrám a cvičeniam so šatkami, tanierikom, krúžkami a inými žonglérskymi hračkami trénujeme jemnú motoriku a šikovnosť. Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a trikov. Materiál je pestrý a farebný, určite nudiť nebudeme.

STAVIAME PYRAMÍDY

Rodinné tímy sa naučia základné akrobatické figúry, londýnsky autobus, surféra a schody. Vysvetlíme si, prečo je dôležité mať pevné ruky, nohy a vystretý chrbát. Na záver si postavíme veeeeľkú rodinnú pyramídu a všetci sa v nej odfotíme.

CHODÍME PO LANE

Ak máte stĺpy či stromy, môžeme sa spolu prejsť po lane na chodenie. Malí kamaráti za asistencie rodičov skúsia, aké to je byť povrazolezcom. Ak stromy nemáte, prejdeme sa spolu na chodúlikoch či zapedálujeme na pedalgo.

HÝBEME SA

Počas workshopu sa spolu poriadne rozhýbeme. Veselo sa rozcvičíme, troška si zabeháme a zapojíme naše svaly. Budeme spoločne trénovať šikovnosť, pozornosť, postreh a spoluprácu s rodičmi aj kamarátmi.Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: 5-30

Počet lektorov: 1-3

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other