Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

DEŇ PLNÝ ZÁBAVY

Hneď pri vstupe vás privítajú atraktívne masky, pozriete si zábavné predstavenia a vyskúšate si cirkusové triky

Čo obsahuje balík “FAMILY DAY”?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Pripravujete pre klienta alebo svoju firmu family day? Objednajte si tím šikovných artistov z CirKus-Kusu, ktorí sa postarajú o celodennú zábavu. Na workhope naučia deti aj dospelých základné žonglérske triky, na pódiu to rozbalia parádnymi predstaveniami a prispejú k cirkusovej nálade na chodúľoch či jednokolke.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Balík Family Day obsahuje cirkusový workshop ( vieme spraviť až 6 stanovísk), dve pódiové predstavenia a animácie v priestore. Workshop môže prebiehať s malými prestávkami počas celého eventu, z predstavení odporúčame “Veselú cirkusovú školu” pre najmenších a akrobatické predstavenie pre väčšie deti aj rodičov. Z animácií v priestore sú obľúbené chodúle, veľké bubliny aj klauniáda.CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Cirkusový workshop môže prebiehať na jednom mieste alebo na viacerých stanoviskách. Na výber je z troch základných disciplín – žonglovanie, točenie a rovnováha. Na stanovisku žonglovanie vás naši artisti naučia žonglovať so šatkami, loptičkami, kruhmi či diabolom. Točiť učíme tanierik na paličke, hula hoop kolo pása alebo poiky so stuhami. Stanovisko rovnováha obsahuje chodenie po lane, rolo-bolo a ľudské pyramídy. V prípade záujmu vytvoríme až šesť rôznych stanovísk.

2 x PREDSTAVENIE

“Veselá cirkusová škola”, “Silák”, vzdušná akrobacia či ohňová show – vyberte si z našej aktuálnej ponuky. V našom bohatom repertoári nájdete atraktívne predstavenia pre malých aj veľkých divákov, ktoré sa dajú zrealizovať na pódiu, ale aj mimo neho, nie sú technicky náročné a nevyžadujú si žiadnu zdĺhavú prípravu.

ANIMÁCIE V PRIESTORE

Artisti na chodúľoch v krásnych kostýmoch, smiešny maco na jednolke, magické veľké bubliny, smiešni klauni či šikovní žongléri. Obľúbené atrakcie na vytvorenie cirkusovej atmosféry, ktoré upútajú divákov už zdiaľky. Artisti môžu vítať návštevníkov, fotiť sa s nimi, rozdávať letáky či uvádzať program. Trvanie cca 1 hodina.

PROFESIONÁLNY TÍM ARTISTOV

Uvedený program realizuje tím 6 artistov, ktorí sú vám celý deň k dispozícii. Ak máte dobrý nápad, ako ich zapojiť do vášho programu, radi sa v rámci vlastných možností prispôsobia. Všetci naši artisti majú dlhoročné skúsenosti ako lektori aj účinkujúci, sú spoľahliví a ústretoví, radosť spolupracovať. Ak máte nejaké špeciálne požiadavky na kostýmy, vyjdeme vám v ústrety.


REFERENCIE:

MEDIREX Family Day / 07.,14, a 21.06.2019 / Malarky, Košice, Bratislava

KIA MOTORS Deň otvorených dverí / 08.06.2019 / Teplička nad Váhom

HORALKY Family Day / 25.05.2019 / Vlčkovce

LETECKÉ DNI 2019 –  TELECOM Detský festival letectva / 04.05.2019 / Letisko Piešťany

TELECOM DETSKÝ FESTIVAL – Magentový cirkus / 16.02.2019 / Bory Mall Bratislava

HB REAVIS Family Day / 10.06.2018 / zámok v Studenom


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other