Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

RODINNÉ DNI
PLNÉ SMIECHU A POHYBU

Deti a aj rodičia, zamestnanci aj šéfovia, na našich cirkusantských rodinných dňoch sa baví každý.
Naučte sa roztočiť tanierik, postavte si pyramídu, pozrite si predstavenie alebo vyfoťte sa s klaunom.

2+ rokov 1-8 hod.

Prečo rodinný deň od CirKus-Kus?


ZÁBAVA PRE CELÚ RODINU

Najmenší, väčší a aj sami rodičia, na našich cirkusantských rodinných dňoch sa baví každý. Spoločne si vyskúšame žonglérske triky s tanierikom, loptičkami či šatkami a postavíme si cirkusové rodinné pyramídy. Zabavíme sa pri show a predstaveniach, spravíme si zvieratká z balónikov, prejdeme sa po lane a všetkých budú rozosmievať naši klauni!

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Cirkusové rodinné dni sú výbornou zábavou pre všetky firemné akcie a oslavy, kde sú deti vo veku od 3 rokov. Náplň rodinného dňa si môžete zvoliť podľa vašich predstáv, predstavenie, workshop plný zábavy a trikov, klauni s balónikmi, veľké bubliny a ohňová či svetelná show na záver – naši artisti vám pripravia nezabudnuteľní zážitok.

CIRKUSOVÝ WORKSHOP

Malí aj veľkí sa naučia kopu nových hier a žonglérskych trikov s tanierikom, loptičkami, či diablom. Postavíme veľkú rodinnú pyramídu, alebo sa spolu s rodičmi prejdeme po lane.

PREDSTAVENIE

Predstavenia na zemi, či vo vzduchu, s ohňom či s kuželkami. Pre váš rodinný deň pripravíme tú pravú show, ktorá zabaví všetkých návštevníkov. Stačí si vybrať z našej pestrej ponuky.

ANIMÁCIA KLAUNOV

Žonglujú, šaškujú, robia akrobacie, smiešne gegy  a triky. Klauni sú skvelým doplnkom Vášho rodinného dňa. Zabávajú a vítajú hostí, odovzdávajú ceny, animujú program. A hlavne rozosmejú všetkých naokolo.

ĎALŠIE

Máte chuť na niečo iné? Robenie veľkých bublín, žonglujúce zvieratká alebo maľovanie na tvár? Na našom cirkusovom rodinnom dni nič nie je nemožné. Napíšte nám Vašu požiadavku a my Vám pripravíme program na rodinný deň presne podľa vašich predstáv.Zaujala vás naša ponuka?