Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

ZÁBAVA A ROZVOJ
S NAŠIM TEAMBUILDINGOM

Cirkus je o zábave, učení sa nových vecí, relaxe no tiež o rozvoji schopností a zručností.
Naše teambuildingy sú skvelou zážitkovou, či rozvojovou aktivitou pre všetkých vašich kolegov!

5 -15 os. 1 - 3 hod.

O TEAMBUILDINGOCH & ŠKOLENIACH

Dôvera, zodpovednosť, spolupráca, isté vystupovanie či jasná komunikácia sú zručnosti nutné pre dlhodobé fungovanie tímu. Naše teambuildingové aktivity nie sú len zábavou a relaxom, sú tiež nástrojom rozvoja mäkkých zručností.

ZÁBAVA PRE CELÚ FIRMU

Pripravte pre Vašich kolegov jedinečný workshop plný trikov, pohybu a zábavy! Zrelaxujte, zažite niečo nové a formujte tímového ducha.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Namixujte si program na mieru. Teambuilding môže prebiehať ako štruktúrované cvičenie, na báze stanovíšť, či ako voľný workshop.


ŽONGLUJEME

Žonglovanie prepája pravú a ľavú hemisféru a núti našu šedú kôru rásť. Pri žonglovaní trénujeme motoriku, postreh, reflexy a našu trpezlivosť.

STAVIAME PYRAMÍDY

Stavanie pyramíd je spolupráca s tímom a budovanie dôvery v jednom. Postavte a vymyslite si vlastné tímové pyramídy a ohúrte celú firmu.

CHODÍME PO LANE

Slackline je poriadna dávka motivácie! Zvládnete sa dostať až na druhú stranu? Spolu sa prejdeme po lane a skúsime náš  balans.

DIVADLO A KLAUN

Vymyslite a zahrajte si vlastný príbeh, tvorte, dopĺňajte, stvárňujte. Staňte sa divadelníkom, či klaunom a vystúpte zo svojej komfortnej zóny.ROZVOJ PRE CELÚ FIRMU

Pripravte pre Vašich kolegov jedinečný workshop plný pohybu, zábavy a rozvoja zručností. Pracujte spoločne na vašej kreativite, učte sa vystupovať pred publikom, budujte dôveru a zodpovednosť za druhých, naučte sa lepšie sústrediť, byť viac motivovaní a formujte tímového ducha.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Zostavte si program presne podľa toho, čo potrebujete vo vašom tíme riešiť. Vyberte si zo štyroch oblastí a namixujte si rozvojový program na mieru. Teambuilding môže prebiehať ako štruktúrované cvičenie pre ucelenú skupinu, či na báze stanovíšť, ktorými tímy prechádzajú.


TRÉNUJEME MYSEĽ

Žonglovanie pomáha prepájať ľavú a pravú hemisféru a podporuje rast šedej mozgovej kôry. Vďaka žonglovaniu sa učíme premýšľať v súvislostiach, vidíme svoj pokrok a vieme pochopiť ako sme ho dosiahli.
Žonglovanie pomáha:
Prepájať pravú aj ľavú hemisféru a trénovať mozog
Rozvíjať koordináciu a priestorovú orientáciu
Trénovať trpezlivosť
Trénovať jemnú motoriku a postreh
Rozvíjať koncepčné myslenie

BUDUJEME TÍMOVOSŤ

Pre úspech v profesnom živote je nevyhnutné byť tímovým hráčom. Naučiť sa tímu dôverovať, naučiť sa s tímom vychádzať, naučiť sa byť za tím zodpovedný a naučiť sa tím viesť. Pochopiť esenciu spolupráce nám pomáha pozemná akrobacia.
Pozemná akrobacia tiež pomáha:
Podporovať tímovosť
Budovať dôveru v partnera a socializáciu v skupine
Budovať empatiu a vcítenie sa do iných
Rozvíjať komunikačné zručnosti
Buduvať vodcovské zručnosti

PRACUJEME NA MOTIVÁCII

Vďaka umeniu balansu a vzdušnej akrobacii vieme získať vnútornú motiváciu na zvládnutie cesty k cieľu. Učíme sa koncentrácii a sile prítomného okamžiku. Učíme sa silnej vôli, prekonávame strach a posúvame bariéry.
Balansing a vzdušná akrobacia tiež pomáha:
Vyčistiť si hlavu, lepšie sa koncentrovať
Budovať pevnú vôľu a motiváciu
Pracovať na trpezlivosti
Pracovať na vizualizácii cieľa
Budovať si kondíciu

ZVLÁDAME NEÚSPECH

Vďaka divadelným a klaunským tréningom sa učíme spoznávať pocity a správne ich používať. Pochopíme, že žiadny problém nie je taký vážny, ako sa zdá. Naučíme sa byť vynaliezaví a stratíme strach z vystupovania.
Klaunský a divadelný tréning tiež pomáha
Nebáť sa publika a vystupovania na verejnosti
Pracovať so svojimi pocitmi
Vedieť pohotovo reagovať a vynájsť sa
Vedieť reagovať na pocity druhých a na publikum
Nebrať seba a život príliš vážnePRE TÝCH ČO POMÁHAJÚ

Pro Social teambuilding je spojením rozvoja zručností a efektívneho dobrovoľníctva. Program vzdelávania buduje váš tím a jeho zručnosti a zážitkový program pomáha deťom, ktoré to potrebujú.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Keďže ide o náročnejší program, každý teambuilding nastavujeme s klientom na mieru. Napíšte nám a dohodnite si osobné stretnutie. Získajte cennú skúsenosť a formujte pocit sociálnej zodpovednosti.


NAUČÍME VÁS NOVÉ VECI

Na vzdelávacích workshopoch si prejdeme oblasť sociálneho cirkusu, čo to je a prečo tieto projekty robíme. Naučíme vás základné techniky a triky zo všetkých oblastí, základy žonglovania, akrobacie, balancovania či divadla. Budeme pracovať na našich zručnostiach, trpezlivosti a motivácii.

NAUČÍME VÁS UČIŤ DRUHÝCH

Druhá časť vzdelávacieho workshopu bude venovaná technikám učenia. Spolu si ukážeme a vysvetlíme základné metódy a postupy ako vedieť triky naučiť druhých. Účastníci workshopu sa budú učiť navzájom, čím trénujú jednu z najdôležitejších zručností, vedieť podať a vysvetliť informáciu druhým.

PÔJDEME SPOLU ZA DEŤMI

Tou najcennejšou skúsenosťou bude použitie toho, čo vieme, v praxi. V spolupráci so špecializovanými organizáciami zorganizujeme cirkusový workshop pre deti, ktoré nemajú ľahké osudy. Navštívime deti z detských domovov, ktoré spolu naučíme všetko to, čo vieme.

ZÁŽITOK A POMOC

Veríme, že vybudovanie pocitu sociálnej zodpovednosti a uvedomenie si potrieb a osudov tých menej šťastných vie pomôcť aj nám ostatným viesť šťastnejší a plnohodnotnejší život. Chceme aby tento zážitok pomáhal tímom byť viac motivovanými nielen v práci ale aj v ďalšej pomoci druhým.Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other