THE CIRKUSKUS SHOW

ZÁBAVNÁ ŽONGLÉRSKO-AKROBATICKÁ SHOW

V predstavení s jednoznačným názvom “The CirKusKus Show” uvidíte tie najlepšie akrobatické a žonglérske čísla artistov z CirKusKusu, ktorí musia čeliť nielen zemskej gravitácii, ale aj vtipným poznámkam moderátora Erika. Tento ukecaný silák – najsilnejší na svete, má vo svojom tíme ďalších super artistov, ako napríklad na hrazde lietajúca Helena, megaohybná Salome, šikovní žongléri Elena a David, čo majú obe ruky pravé, krotiteľka drakov Erika a akrobat Stano, ktorý má o koliesko viac. Veselá partia cirkusantov vás nielen ohúri, ale aj rozosmeje, možno dokonca aj inšpiruje.

CIRKUSKUS NÁS SPÁJA

Prvá škola nového cirkusu na Slovensku CirKusKus funguje od roku 2013 a konečne máme predstavenie, v ktorom sa môžu ukázať nielen skúsení performeri, ale aj naši mladí talentovaní kurzisti. Snažíme sa šíriť moderný cirkus na Slovensku, prelínať pohyb s umením a rozvíjať fantáziu a kreativitu. Každé číslo v The CirKusKus show predstavuje inú disciplínu, má inú atmosféru a pôsobí individuálne, ale zároveň zapadá do celku. Pretože to, čo všetkých artistov spája, je vplyv CirKusKusu na ich umelecký vývoj.

JEDNODUCHÁ REALIZÁCIA

Predstavenie je vhodné pre deti aj dospelých a dá sa zrealizovať vonku aj vnútri. Trvá 45 minút a účinkuje 4 – 6 artistov. Na realizáciu potrebujeme len dostatočne veľký rovný priestor a zvuk s jedným mikroportom pre moderátora. Pre školy a akcie rodinného typu ponúkame v balíku aj s cirkusovým workshopom. Predstavenie môžeme opakovať aj viackrát denne a v prípade záujmu prinesieme aj šapitó.

THE CIRKUKUS SHOW

45 minút
4 – 6 artisti

technické požiadavky: zvuk na pustenie hudobného podmazu z tabletu a mikroport pre moderátora

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 10×8 metrov, výška stropu minimálne 6 metrov