VINTAGE CIRKUS

ROZMARNÝ DOBOVÝ CIRKUS

“Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Predstavenie uvádza výrečný principál Roman Féder, líder skupiny Funny Fellow. V rytme swingových hitov postupne uvedie šikovné žonglérky Elinu, Enriketu a majstra Havraniniho, nebojácne akrobatky TrapezHelu a lietajúcu TeTe, siláka Erika a neposedného artistu menom Stano Láslo, ktorý dorazil na predstavenie až z Maďarska na svojom veľkom kolese. Veselého ducha celej show podčiarknu známe swingové hity ako “Just Because”, “Happy Feet” alebo “I’ve found a New Baby”.

SWINGOVO-ARTISTICKÁ PÁRTY

Spoluprácou šikovných akrobatov a žonglérov z CirKus-Kusu a ostrieľaných hudobníkov zo swingovej skupiny Funny Fellows vzniklo jedinečné dynamické predstavenie plné energie, nefalšovaných cirkusových trikov a akrobacie. Vhodné pre deti aj dospelých, na akcie rodinného charakteru, mestské trhy, ale aj večerné plesy či firemné oslavy. Predstavenie je koncipované ako pouličná, púťová atrakcia, ktorá si nevyžaduje pódium a zvuk. Trvá 45 minút a nemá žiadne technické požiadavky. Realizuje ho tím 6 artistov a 5 hudobníkov. Akrobati disponujú vlastnou závesnou konštrukciou a dychovú kapelu netreba zvučiť. Stačí nám rovný priestor 10×8 metrov. V prípade možnosti však radi využijeme aj pódium.

5 SEZÓN NA SCÉNE

Projekt “Vintage cirkus” bol nápad lídra skupiny Funny Fellows Romana Fédera, s ktorým sme sa stretli v jednom Silvestrovskom programe a do pol roka sme už premiérovali spoločnú show na najväčšom slovenskom hudobnom festivale Pohoda 2017. Predstavenie malo nečakaný úspech a odvtedy sme s Vintage cirkusom vystupovali na námestiach a festivaloch po celom Slovensku. Trenčín, Žilina, Bratislava, Medvedie dni vo Vysokých Tatrách, Záleská divadelná púť, festival humoru Tak ti treba!, Račianske vinobranie, tam všade ste nás počas piatich sezón mohli zhliadnuť. Ak máte záujem o predstavenie, rezervujte si termín čo najskôr.

REFERENCIE

FESTIVAL TAK TI TREBA 2022 Žilina

VÍKEND DOTYKOV A SPOJENÍ 2021 Petržalka

KULTÚRNE LETO V TRENČÍNE 2018

VINTAGE CIRKUS

45 minút
6 artistov + 5 hudobníkov

technické požiadavky: žiadne

priestorové požiadavky: pódium alebo rovný priestor minimálne 10×8 metrov, výška stropu minimálne 6 metrov