Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

VINTAGE CIRKUS


JEDINEČNÁ SPOLUPRÁCA

Spoluprácou šikovných akrobatov a žonglérov z CirKus-Kusu a ostrieľaných hudobníkov zo skupiny Funny Fellows vzniklo jedinečné dynamické predstavenie plné energie, nefalšovaných cirkusových trikov a akrobacie. Vhodné pre deti aj dopelých, na akcie rodinného charakteru, mestské trhy, ale aj večerné plesy či firemné oslavy.

POULIČNÉ PREDSTAVENIE

Predstavenie je koncipované ako pouličná, púťová atrakcia, ktorá si nevyžaduje pódium a zvuk. Trvá 45 minút a nemá žiadne technické požiadavky. Akrobati disponujú vlastnou závesnou konštrukciou a dychovú kapelu netreba zvučiť. Stačí nám rovný priestor cca 8×10 metrov. V prípade možnosti však radi využijeme aj pódium.ANOTÁCIA

“Vintage cirkus“ je jedinečné spojenie artistov z „CirKus-Kusu“ a „Funny Fellows – old time bandu“, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Výrečný principál uvedie šikovné žonglérky Elinu, Enriketu a majstra Havraniniho, nebojácne akrobatky TrapezHelu a La Levitu, siláka Erika a neposedného Andrea Bradetieriho, ktorý má o koliesko viac. Svižným cirkusovým trikom neuniknú ani dobrovoľníci z radov divákov.

FORMÁT PREDSTAVENIA

Typ: hudobno-akrobatická show
Trvanie: 45 minút
Počet vystupujúcich: 6 artistov + 5 hudobníkov


REFERENCIE


KARLOVESKÝ PLES 2019, 26.01.2019, KCK Bratislava


MESTSKÝ FESTIVAL “PRI TRENČANSKEJ BRÁNE”, 09.09.2017, Trenčín


ZÁLESKÁ DIVADELNÁ PÚŤ, 26.08.2017, Zálesie


FESTIVAL POHODA – Family Park, 08.07.2017, Letisko Trenčín


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other