VZDELÁVANIE

Občianske združenie CirKusKus je prvá škola nového cirkusu na Slovensku, kde sa vyučujú rôzne cirkusové disciplíny pod jednou strechou. Klauniáda, žonglovanie, točenie a manipulácie, pozemná aj vzdušná akrobacia a ekvilibristika – to všetko rozvíja nielen fyzickú zdatnosť, obratnosť a šikovnosť, ale pri zapojení fantázie a umeleckého cítenia aj ľudského ducha. Deti aj dospelí sa môžu prihlásiť na naše pravidelné kurzy v Karlovej Vsi, počas leta organizujeme detský tábor Cirkúsok a každý rok oslavujeme Svetový deň cirkusu veľkým dvojdňovým festivalom.

KURZY PRE DETI A DOSPELÝCH

Pravidelné kurzy nového cirkusu pre deti aj dospelých sa konajú v Karloveskom centre kultúry na Molecovej 2 v Bratislave. Multicirkus je určený pre deti od 6 do 15 rokov a je zameraný na zoznámenie sa so všetkými disciplínami ako je žonglovanie, akrobacia, klauniáda a ekvilibristika. Pre mládež od 15 rokov a dospelých máme otvorené kurzy vzdušnej akrobacie a žonglovanie. Fungujeme systémom jesenný, zimný a jarný trimester, ale zapísať sa dá aj na skrátené kurzy. Výučba prebieha pod vedením skúsených lektorov, ktorí vďaka kvalitným pomôckam bezpečne prevedú každého kurzistu aj tými najťažšími trikmi.

MULTICIRKUS DETI

  • Utorok 16:30 – 18:00
  • Štvrtok 16:30 – 18:00

VZDUŠNÁ AKROBACIA

  • Utorok 18:00 – 19:30 začiatočníci
  • Štvrtok 18:00 – 20:00 pokročilí

ŽONGLOVANIE / UMENIE OHŇA

  • Utorok 18:00 – 19:30

BALANS

  • Utorok 18:30 – 19:30

LETNÉ TÁBORY

LETNÝ TÁBOR CIRKÚSOK

DÁTUM: Oznámime neskôr

LETNÝ TÁBOR V CIS


Cambridge International School, Úprkova 3, 811 04 Bratislava – výuka prebieha v angličtine

DÁTUM: Oznámime neskôr

FESTIVALY

SVETOVÝ DEŇ CIRKUSU

  • 13.-16.04.2023
  • Karloveské centrum kultúry Bratislava

KONTAKTNÁ OSOBA

Elena Kremnická

Elena Kremnická má na starosti organizáciu a priebeh kurzov, táborov, workshopov a festivalov – prijíma prihlášky a platby, komunikuje s kurzistami aj lektormi a môžete sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou alebo problémom.

Tel.: +421 918 573 097

E-mail: cirkus@cirkuskus.sk