Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

VZDUŠNÁ AKROBACIA


TALENTOVANÉ AKROBATKY

Honosné a elegantné umenie, ktoré je vhodné nielen na oslavy a gala večery, ale aj na firemné eventy, festivaly či tanečné párty. Vzdušná akrobacia v prevedení našich talentovaných akrobatiek je oslavou kultúry ľudského tela, silnej mysle a krásy pohybu. Je to obdivuhodné umenie, vznešený program vhodný na akúkoľvek príležitosť.

TRAPÉZ, KRUH, ŠÁLY

Akrobatické predstavenia sa dajú zrealizovať na rôznych náčiniach. Na trapéze vystupuje jedna akrobatka, choreografie na kruhu, šálach či slučke sú možné vo dvojici alebo v trojici. Výstupy sú dlhé 3-6 minút, technická požiadavka je dostatočný počet stropných závesných bodov.ANOTÁCIA

Vzdušná akrobacia patrí medzi novocirkusové disciplíny, ktoré si vyžadujú nielen silné telo, ale aj ducha. Je spojením ladného pohybu so silou a vytrvalosťou a nesmie chýbať ani dostatočná dávka odvahy. Vzdušné akrobatky z CirKus-Kusu vám predvedú toto umenie v plnej kráse a divákom nezostáva nič iné, len ich obdivovať zo zeme.

FORMÁT PREDSTAVENIA

Typ: vzdušná akrobacia
Trvanie: 3-6 min
Počet vystupujúcich: 1-3


KOMBINÁCIA


TRAPÉZ + VLAJKY

Vzdušná akrobacia na trapéze v podaní Helenky Škovierovej v sprievode tanečníc s vlajkami navodzuje pocit ľahkosti, krehkosti a ženskej zraniteľnosti. Pozrite si záznam z vystúpenia v historickej Moyzesovej sieni na FFUK na konferencii EUROCOMB 2019.


KRUH


ŠÁLY


TRAPÉZ


 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other