Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

PRE ŠKOLY a ŠKôLKY

Zábavné cvičenie plné pohybu, trikov a hier pre všetkých škôlkarov, školákov, deti a teenagerov
Naučte sa roztočiť tanierik, prejdite sa po lane a postavte si svoju vlastnú cirkusovú pyramídu!
Priamo na vašej akcii či podujatí.

3-5 / 6-15 rokov 1 - 3 hod.

Prečo workshop od CirKus-Kus?


ZÁBAVA A POHYB V JEDNOM

Všetci škôlkari a školáci pripravte sa na kopu trikov a zábavy! S najmenšími sa premeníme na zvieratká, so staršími precvičíme svaly. Vyskúšame si žonglérske triky, postavíme cirkusantské pyramídy a možno sa aj prejdeme po lane.

PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Workshopy pre škôlkarov a školákov sú výbornou zábavou pre všetky akcie, kde sú deti vo veku 3-5 a 6-15 rokov. Workshop môže prebiehať ako štruktúrované cvičenie alebo ako voľná aktivita, kde si každé z detí skúsi to, čo sa mu páči.

ŽONGLUJEME

Tanieriky, loptičky, kuželky, diablo, poiky či hula hoop, každý si nájde to, čo ho bude baviť. Maličkí sa zahrajú a potrénujú šikovnosť. So staršími sa naučíme triky a pocvičíme postreh a trpezlivosť.

STAVIAME PYRAMÍDY

S maličkými postavíme londýnsky autobus, starší skúsia aj ďalšie z pyramíd. Vysvetlíme si, prečo je dôležité mať silné ruky a pevný chrbát. Na záver si postavíme tímovú pyramídu a všetci sa odfotíme.

CHODÍME PO LANE

Ak máte stĺpy či stromy, môžeme sa spolu prejsť po lane. Za asistencie lektorov skúsime udržať balans. Ak stromy nemáte, nevadí, maličkí si zapedálujú na pedalgo a väčší môžu skúsiť ozajstný monocykel.

HÝBEME SA

Počas workshopu sa nie len zabavíme, no najmä rozhýbeme. Spoločne sa rozcvičíme, zabeháme si a postrečujeme svaly. Budeme trénovať šikovnosť, pozornosť, postreh a spoluprácu s kamarátmi.Kurz otvárame po prihlásení minimálneho počtu detí

Počet detí: 5-50

Počet lektorov: 1-3

Potrebujete poradiť? Opýtajte sa nás!

0917265189

 

Nastavenie súkromia

    Necessary

    Advertising

    Analytics

    Other