Máte záujem o tento kurz?

prihláste sa teraz!

Vitajte na stránkach CIRKUSKUS


KURZY PRE DETI AJ DOSPELÝCH

Len u nás nájdete pestrý výber cirkusových disciplín, ktoré sa vyučujú pod jednou strechou. Ponúkame cirkusové kurzy pre deti aj dospelých pod vedením vyškolených lektorov s dlhoročnými skúsenosťami. Učíme vzdušnú a párovú akrobaciu, žonglovanie, cyrwheel, či umenie ohňa, pre deti máme všeobecné kurzy s názvom Multicirkus a Extracirkus.

PREJSŤ NA  

PREDSTAVENIA A ANIMÁCIE

Cirkusové predstavenia sú výbornou zábavou pre všetky podujatia a oslavy. V našom širokom repertoári nájdete predstavenia pre deti, novocirkusové show pre náročné publikum, na deň aj na večer, na zemi aj vo vzduchu, tanec s ohňom či vizuálnu svetelnú show. V kombinácii s cirkusovými animáciami si zostavíte pútavý program na celý event.

PREJSŤ NA  


AKTUALITY


KURZY KVÔLI PANDÉMII ZRUŠENÉ

Kvôli pandemickým obmedzeniam sú všetky kurzy až do odvolania zrušené. O náhradných termínoch alebo vrátení kurzovného vás budeme informovať mailom. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte našu kolegyňu Elenu Kremnickú. Ďakujeme za pochopenie.

CIRKUSKLUB – relácia pre deti každú nedeľu

Keďže sa s vami opäť nesmieme stretávať, vymysleli sme vám (aj nám) aspoň internetovú formu zábavy. Cirkusovú reláciu CirKusKLUB nájdete každý týždeň na našom Facebooku alebo YouTube kanáli. Ďakujeme Kamel klubu za tento fantastický nápad a za podporu. 


CirKusKLUB / 1. diel: Hokus Pokus Cirkus

NAŠE POSLEDNÉ PROJEKTY
Karloveský cirkusový deň – workshopy a predstavenie pre verejnosť / 11.09.2020