Atrakcie

ATRAKCIE

Bojíte sa, že bude na vašej oslave, tlačovej besede či firemnom večierku nuda? To sa s našimi zábavnými cirkusantmi nestane! V našom tíme nájdete párik šarmantných klaunov, ohybných akrobatov, dlhonohých chodúlistov, superšikovných žonglérov, tanečnice s vlajkami, kruhmi a drakmi, či kúzelníkov s veľkými bublinami, ktorí vytvoria tú najlepšiu cirkusovú atmosféru. Privítajú hostí, môžu rozdávať letáky, balóny alebo iné drobnosti a pomôžu vám aj pri moderovaní či krájaní torty. Ak pripravujete akciu s konkrétnou témou, prispôsobíme kostýmy a make-up podľa vašich predstáv.

KLAUNI

Naši šarmantní klauni sú síce hrozne milí a snaživí, ale aj poriadne nemotorní a nešikovní. A práve preto sa deťom tak páčia a radi sledujú ich výmysly, pokusy o žonglovanie či akrobaciu a neváhajú sa do ich smiešnych hier sami zapojiť. Klauni robia s deťmi rôzne žartíky a používajú pritom rôzne vtipné rekvizity ako sú falošné činky alebo bubliny. Najradšej pracujú vo dvojici a môžu klaunovať na určenom stanovisku alebo sa pohybovať v priestore.

AKROBATI

Dvojica alebo skupinka akrobatov si vie svojimi kúskami okamžite získať pozornosť a rešpekt divákov. Silní muži, ktorí zdvíhajú svoje partnerky do výšok a nebojácne ženy, ktoré stopercentne veria svojim partnerom, zabavia nielen deti, ale aj dospelé publikum. Akrobati môžu vystupovať na určenom stanovisku, alebo sa pohybovať po priestore, resp. v rámci sprievodu.

CHODÚLE

Artisti na chodúľoch vo výrazných kostýmoch a maskách sú skvelou atrakciou na každú príležitosť. Vítanie hostí, chodenie v priestore, žonglovanie, fotenie s návštevníkmi alebo aj krátke tanečné choreografie, to všetko zvládnu naši dlhonohí chodúlisti. Dvojice alebo aj väčšie skupiny sa postarajú o atraktívny program na denných akciách aj na večierkoch.

ŽONGLÉRI

Žonglovanie fascinovalo ľudí od pradávna a stále sa radi pozerajú na lietajúce predmety, ktorých let ovplyvňujú ruky šikovných žonglérov. Naši artisti vedia žonglovať s loptičkami, kuželkami aj kruhmi, milujú kontaktné a partnerské žonglovanie a radi pridajú aj pár akrobatických kúskov. Ideálny program na detské akcie, trhy a jarmoky, ale aj do sprievodov. V prípade záujmu vieme zabezpečiť aj historické kostýmy.

TANEČNICE

Tanec s vlajkami, kruhmi a obrovskými drakmi je tiež celkom obľúbenou atrakciou, ktorá poteší nielen oko diváka, ale je vďačným a atraktívnym objektom aj pre fotografov a mobilné telefóny návštevníkov. Naše pôvabné artistky vedia tancovať s rôznymi rekvizitami a vždy si pripravia pre divákov niečo nové, čo ešte nikdy nikde nevideli.

VEĽKÉ BUBLINY

Pri robení veľkých bublín pocítia ľudia dotyk krehkosti a krásy okamihu, pocítia ľahkosť a vôňu a na povrchu bublín uzrú farby dúhy. Deti veľké bubliny milujú, radi ich naháňajú a praskajú a nikdy nemajú dosť. Naši artisti im ich budú s radosťou donekonečna vyrábať, ale pokojne prenechajú paličky deťom, aby si to sami vyskúšali.