Akrobacia

AKROBACIA

Pestrá ponuka krátkych cirkusových čísiel podľa jednotlivých disciplín ako sú vzdušná, párová alebo tanečná akrobacia a tiež akrobacia v kruhu zvanom cyrwheel. Pri výbere treba brať ohľad na to, čo vám dovoľuje priestor, kde sa bude vaša akcia konať. Je možné dohodnúť viac opakovaní jedného čísla alebo nakombinovať si program z viacerých disciplín. Atraktívna zábava na plesy, oslavy, gala večery, svadby, ale aj detské a rodinné akcie, ktorá sa dá zrealizovať vonku aj vnútri, v malých aj veľkých priestoroch.

VZDUŠNÁ AKROBACIA

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň na šáloch, kruhu alebo na trapéze budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 3 akrobatky

ŠÁLY – SÓLO

Sólové predstavenie vzdušnej akrobacie na šáloch vieme zrealizovať aj kdekoľvek vonku na vlastnej závesnej konštrukcii. Pozrite si sólo predstavenie Heleny Škovierovej.

TRAPÉZ + VLAJKY

Vzdušné čísla dajú krásne doplniť pozemnými. Akrobacia na trapéze v sprievode tanečníc s vlajkami navodzuje pocit ľahkosti, krehkosti a ženskej zraniteľnosti. Video je z konferencie EUROCOMB 2019, ktorá sa konala v historickej Moyzesovej sieni na FFUK.

AERIAL – DUO

Staršie video z vystúpenia dvoch akrobatiek na jednom kruhu na plese v Karlovej Vsi v januári 2018. Vzdušná akrobacia plná ženskosti a ladných pohybov dodá každému eventu slávnostnú atmosféru.

PÁROVÁ AKROBACIA

Keď sa spojí mužská sila so ženskou nebojácnosťou

Šťavnaté cirkusové číslo. v ktorom uvidíte odvážne pózy a nebezpečné triky. Náročné a obdivuhodné umenie sa zdá byť v podaní našich artistov ľahké ako hračka, ktorou si krátia svoje voľné chvíle. Párová akrobacia pobaví malých aj veľkých divákov, vynikne na eventoch cez deň, aj na večierkoch.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 4 akrobati

TANEČNÁ AKROBACIA

ACRO DANCE

Tanečná akrobacia v podaní našej mladej talentovanej kurzistky Salome Bezákovej. Video bolo nakrútené na akcii Dni Petržalky 2021.

CYRWHEEL

Pozemná akrobacia vo veľkom kruhu

Jedno z najmladších cirkusových umení, akrobacia v kruhu (cyrwheel), patrí k tým náročnejším disciplínam, ktoré si vyžadujú nielen odvahu a silu, ale aj vytrvalý tréning. O to ľahšie sa artistom na pódiu získava uznanie a obdiv publika. Náš akrobat, hviezda talentových súťaží, je toho dôkazom. Podmienkou pre realizáciu predstavenia je rovná tvrdá podlaha.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 2 akrobati

CYRWHEEL

Pozrite si kúsok zo sólového predstavenia Stana Mečiara na Cyrwheele v ZooKontakte Liptovský Mikuláš v lete 2021.