Malé formáty

MALÉ FORMÁTY

3 – 5 minút / sóla, dvojice, malé tímy

Pestrá ponuka krátkych cirkusových čísiel podľa jednotlivých disciplín ako sú vzdušná, pozemná a párová akrobacia, žonglovanie, manipulácie s objektmi, cyrwheel atď. Pri výbere treba brať ohľad na to, čo vám dovoľuje priestor, kde sa bude vaša akcia konať. Je možné dohodnúť viac opakovaní jedného čísla alebo nakombinovať si program z viacerých disciplín. Atraktívna zábava na plesy, oslavy, galavečery, svadby, ale aj detské a rodinné akcie, ktorá sa dá zrealizovať vonku aj vnútri, v malých aj veľkých priestoroch.


VZDUŠNÁ AKROBACIA

Atraktívne akrobatické predstavenie vo vzduchu

Vzdušná akrobacia v sebe spája ladnosť, silu aj odvahu, ale v prvom rade túžbu po slobode. Lietajúce akrobatky predvádzajú nad hlavami divákov nevídané triky a pózy. Sólové predstavenie či synchronizovaný duet v podaní profesionálnych umelkýň z CirKusKusu budete sledovať so zatajeným dychom. Disponujeme aj vlastnou závesnou konštrukciou.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 3 akrobatky


PÁROVÁ AKROBACIA

Keď sa spojí mužská sila so ženskou nebojácnosťou

Šťavnaté cirkusové číslo. v ktorom uvidíte odvážne pózy a nebezpečné triky. Náročné a obdivuhodné umenie sa zdá byť v podaní našich artistov ľahké ako hračka, ktorou si krátia svoje voľné chvíle. Párová akrobacia pobaví malých aj veľkých divákov, vynikne na eventoch cez deň, aj na večierkoch.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 4 akrobati


ŽONGLOVANIE

Letí, letí, všetko letí

Loptičky, kuželky, kontaktné aj párové žonglovanie, naši artisti zvládnu všetko. A aby toho nebolo málo, pridajú aj párovú akrobaciu alebo chodúle a dodajú tak žonglovaniu nový rozmer. V tejto show lieta naozaj všetko, až sa nebudete stačiť čudovať. Vhodné na pódium aj na ulicu, vrátane interakcií s divákmi. V prípade záujmu máme aj historické kostýmy.

Dĺžka predstavenia 5 – 20 minút, 1 – 4 žongléri


TANEC A MANIPULÁCIE

Spojenie tanca a objektovej manipulácie

Rôzne tvary, ako napríklad kruhy, štvorce, vlnovky, či dračie chvosty vám v rukách našich artistov doslova ožijú pred očami. Ladný tanec s hula hoopmi, vejármi, či vlajkami, poteší oko každého diváka, magická manipulácia s buugengom vás zhypnotizuje. Draky a slniečka si získajú hlavne malých divákov. Nechajte sa uniesť na vlnách krásy pohybu do krajiny, kde všetko plynie.

Dĺžka predstavenia 3 – 20 minút, 1 – 4 tanečníci


CYRWHEEL

Pozemná akrobacia v kruhu

Jedno z najmladších cirkusových umení, akrobacia s kruhom (cyrwheel), patrí k tým náročnejším disciplínam, ktoré si vyžadujú nielen odvahu a silu, ale aj vytrvalý tréning. O to ľahšie sa im na pódiu získava uznanie a obdiv publika.

Dĺžka predstavenia 3 – 6 minút, 1 – 2 akrobati