Fire & light show

FIRE & LIGHT SHOW

5 – 60 minút / sóla, dvojice, malé aj veľké tímy

Ohnivá a svetelná show sú predstavenia, ktoré najlepšie vyniknú až po zotmení, resp. v zatemnených priestoroch. Predstavenie s ohňom je možné zrealizovať aj v interiéri. Do svetelnej show vieme zakomponovať aj logo klienta, resp. iný obrázok na želanie. Ponúkame sólové výstupy, dvojice, malé aj veľké tímy, ale pri výbere treba zvážiť veľkosť priestoru. Pyro show a tanec s logom sa dajú objednať aj samostatne. Ohnivé a svetelné efekty môžeme aj skombinovať a vytvoriť pre vás fantastickú dlhometrážnu gala show.

FIRE & PYRO SHOW

Intenzívny zážitok pre všetky vaše vnemy

Ohňová show Inspinia to je príbeh o rešpekte, túžbe a odvahe, na ktorý len tak nezabudnete. Predstavíme vám oheň v novom svetle. Profesionálne prevedenie a pestrosť použitých efektov sú zárukou bohatého zážitku pre malých aj veľkých divákov. Dá sa zrealizovať vonku aj v interiéri, ale ideálne až po zotmení.

Dĺžka predstavenia 5 – 30 minút, 1 – 8 artistov

LIGHT & VISUAL SHOW

Vizuálna show s použitím svetla a modernej grafickej technológie

Svetelná show Inspinia je efektné a dynamické predstavenie, v ktorom je svetlo náš tanečný partner a do tmy ním maľujeme prekrásne obrazce. Show môže byť abstraktná, zladená do farby na želanie, alebo na určitú tému. Počas našej kariéry sme spracovali už rôzne témy, napríklad tému času, mesta či prírody, agenta 007 alebo grófa Drakulu. Bežne robíme aj valentínske či svadobné show, halloweenske, vianočné aj silvestrovské. Zobrazenie loga klienta alebo nápis podľa vašich predstáv, je už len čerešnička na torte. Realizácia je možná len v tmavom prostredí.

Dĺžka predstavenia 5 – 20 minút, 1 – 6 tanečníkov