Program pre deti

PROGRAM PRE DETI

V tejto kategórii nájdete detské predstavenia, ktoré nie sú produkčne ani finančne náročné, preto sú vhodné aj pre menšie publikum, ako program do škôl, na tábory, ale aj na úplne malé detské oslavy. V ponuke máme klauniádu “Veselá cirkusová škola” a “Mr. Silák”, bábkové predstavenie “Eustach a hmyz” alebo interaktívnu žonglovačku “Chytaj!”. K predstaveniam ponúkame aj cirkusový workshop, na ktorom si môžu deti vyskúšať svoju šikovnosť a zahrať sa na cirkusantov.

VESELÁ CIRKUSOVÁ ŠKOLA

Ako to vyzerá v škole, kde vyučujú šašovia? Hotový cirkus.

Vtipné interaktívne predstavenie pre deti. Prostredníctvom žonglérskych a cirkusových zručností si naši klauni zopakujú s deťmi geometriu, matematiku, či telesnú výchovu a hlavne všetkých rozosmejú. Obľúbený program na detské akcie, do škôlok a škôl alebo materských centier.

Dĺžka predstavenia 20 – 60 minút, 2 klauni

MR. SILÁK

Čo je ťažšie? Udržať v ruke mega-činku alebo pávie pierko?

Šarmantný žonglér Mr. Erik s anglickým prízvukom je supersilný, ale v prvom rade vždy džentlmen. Zábavným spôsobom naučí deti nielen žonglovať, ale aj rôzne triky s falošnými činkami, ľahučkými šatkami aj pierkami. A veľmi rád sa predvádza. Ukáže vám parádne kúsky s diabolom a zažongluje s činkami. Predstavenie je možné realizovať aj v anglickom jazyku.

Dĺžka predstavenia 20 – 40 minút, 1 žonglér

CHYTAJ!

Interaktívna púť svetom poletujúcich tvarov. Príbeh dvoch ľudí, ktorí sa cez mágiu a kúzlo žonglérskeho umenia našli vo svojej podstate bytia.

Objavovanie hraníc reality, krotenie zákonov gravitácie, kúzelná krištáľová guľa, akrobatické vsuvky. Diváci, najmä tí menší, sú vtiahnutí do deja priamo a majú príležitosť vyskúšať si základy cirkusového umenia na vlastnej koži. Program pre celú rodinu. Dostupné v historickej alebo modernej cirkusovej verzii.

Dĺžka predstavenia 20 – 40 minút, 2 žongléri

EUSTACH A HMYZ

Interaktívne bábkové predstavenie pre najmenších divákov

Malý Eustach je doma sám a nudí sa. Nie je tu nikto, s kým by sa pohral a okolo neho lieta odporný hmyz. Ale možno hmyz nie je až taký odporný, prvý pohľad môze klamať. Eustach zistí, že je priateľský a dokonca aj talentovaný a tak si spolu spravia cirkusové predstavenie. Bábkové divadlo, na konci ktorého sa všetci spolu zahráme na hmyzí cirkus.

Dĺžka predstavenia 45 minút, účinkuje 1 bábkoherečka