Kurzy pre deti

AKTUÁLNE KURZY PRE DETI

Jesenný trimester v KCK sa začína od 06.10.2021

Multicirkus Basic

Utorok 16:30 – 18:00 (11 lekcií – 82,50€)

Multicirkus Basic

Štvrtok 16:30 – 18:00 (11 lekcií – 32€)

Multicirkus Intensive (2x týždenne)

UT a ŠT 16:30 – 18:00 (21 lekcií – 147€)

Prihláška tu:

https://forms.gle/AozmVvUaneu8mQAP8MULTICIRKUS

TRÉNING PLNÝ TRIKOV PRE DETI A MLÁDEŽ

Zábavný pohybový tréning plný trikov a tvorivosti pre všetky deti od 8 – 17 rokov.

Čo trénujeme?

Sociálne zručnosti

Sme tímoví hráči. Budujeme naše sebavedomie a dôveru v druhých.

Kreativitu

Spolu s lektorom pripravíme vlastné predstavenie. Vymýšľame nové triky.

Fyzickú zdatnosť

Pracujeme na sile, mobilite a stabilite. Pri žonglovaní trénujeme šikovnosť a postreh.

Našu myseľ

Učíme sa zodpovednosti, trpezlivosti a motivácii. So zahraničnými lektormi precvičíme angličtinu aj neverbálnu komunikáciu.

POZRITE SA, AKO NÁŠ KRÚŽOK VYZERÁ

Cirkusový tréning to je kopa zábavy a pohybu, balansovania, stavania pyramíd, žonglovania a klaunovania pre všetky deti. Pozrite si krátke video, ktoré vám priblíži, čo všetko sa na našich kurzoch učíme.

Ako kurz prebieha?

Na tréningoch sa zameriavame na rôzne cirkusové disciplíny (akrobatické, žonglérske, balančné ale aj divadelno-tanečné). Tréning sa skladá z rozcvičky  (zahriatie, spevnenie a zvýšenie flexibility tela) a gymnasticko-akrobatickej prípravy, po ktorej nasleduje tréning cirkusových disciplín a neskôr príprava predstavenia. Na tréningu rozvíjame okrem tela aj šikovnosť, tvorivosť, kolektívneho ducha ale aj motiváciu učiť sa a napredovať.

Kurz s názvom “Multicirkus” je určený deťom od 8 do 17 rokov, (po dohode aj mladším, ktorí už naše kurzy alebo tábory navštevovali a majú zvládnuté základy cirkusových disciplín, alebo majú pohybové základy z príbuzných odvetví ako napr. gymnastika alebo tanec).

Kurz sa zameriava na rozvoj cirkusových zručností a ponúka bohatú škálu disciplín s posilnenými hodinami zameranými na vzdušnú akrobaciu, monocyklovanie a žonglovanie. Deti pravidelne vystupujú na rôznych kultúrnych podujatiach a festivaloch a zúčastňujú sa mládežníckych cirkusových festivalov v zahraničí.


Hlavná lektorka: Helena Škovierová

Kurz je vedený profesionálnou lektorkou Helenou Škovierovou, absolventkou bábkoherectva VŠMU, ktorá má predošlé skúsenosti s prácou s deťmi a vzdušnou akrobaciou zo zahraničia (EstónskoNemeckoHolandsko).