Veľké formáty

VEĽKÉ FORMÁTY

45 – 60 minút / 10 a viac účinkujúcich

Ak potrebujete zaplniť veľký priestor, nakŕmiť divákov silným vizuálno-hudobným zážitkom a máte priaznivý rozpočet, ponúkame viacero dlhometrážnych hromadných predstavení. Pri ich realizácii spolupracujeme s mnohými externými umelcami, preto je nutné urobiť rezerváciu dostatočne vopred. Pre rodiny s deťmi je určená rozprávka “Zakliata čajka”, pre staršie publikum máme rozmarný dobový “Vintage cirkus” so skupinou Funny Fellows a ak hľadáte niečo pestré a rytmické s festivalovou atmosférou, objednajte si “Circus Batucada” s bubeníkmi Campana Batucada.


ZAKLIATA ČAJKA

Cirkusová rozprávka o tom, ako zvíťazí láska nad zlými kúzlami vďaka dobrému srdcu.

Netradičný príbeh plný fantázie a nevídaných trikov o pastierikovi, ktorý putuje vyslobodiť princeznú z pazúrov zlého vlkodlaka, je prerozprávaný pomocou cirkusových disciplín ako sú chodúle, žonglovanie, ohňová show a párová a vdušná akrobacia. Naši talentovaní artisti vás nielen príjemne zabavia, ale aj rozosmejú.

Dĺžka predstavenia cca 60 minút, realizuje tím 12 artistov

Zakliata čajka – video


CIRCUS BATUCADA

Hudobno-akrobatická pouličná show

Máte radi cirkus a temperamentné brazílske rytmy? Určite sa vám bude páčiť cirkusovo-bubenícka show, spolupráca artistov z CirKusKusu a nitranskej skupiny Campana Batucada. Circus Batucada je pestrá pouličná show plná akrobatov, žonglérov, drakov a iných lietajúcich objektov, ktorých pohyb usmerňujú chytľavé exotické rytmy, ktorým sa nedá odolať.

Dĺžka predstavenia cca 45 minút, realizuje tím 8 artistov a 8 hudobníkov

Circus Batucada – video


VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so živou kapelou

Vintage cirkus je jedinečné spojenie artistov z CirKusKusu a Funny Fellows – old time bandu, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.

Dĺžka predstavenia cca 45 minút, realizuje tím 6 artistov a 6 hudobníkov