Moderný cirkus

MODERNÝ CIRKUS

Ak hľadáte atraktívny program na svoju akciu a chcete nakŕmiť divákov silným vizuálno-hudobným zážitkom, ponúkame viacero dlhometrážnych hromadných predstavení. Pri ich realizácii spolupracujeme s mnohými externými umelcami, preto je nutné urobiť rezerváciu dostatočne vopred. Pre rodiny s deťmi je určená cirkusová rozprávka “Zakliata čajka”, pre zrelšie publikum máme rozmarný dobový “Vintage cirkus” so skupinou Funny Fellows a ak hľadáte niečo pestré a rytmické s festivalovou atmosférou, objednajte si “Circus Batucada” s bubeníkmi Campana Batucada. Novinkou je aj svetelná show na večerné eventy s názvom “Babie leto”.

BABIE LETO

Svetelná show s magickou atmosférou a prvkami moderného cirkusu

Svetelná show “Babie leto” je ako prechádzka rozprávkovou krajinou v peknom jesennom počasí plná svetla, pestrých farieb a pavučín lietajúcich v povetrí. Stretnete obrov a svetlonosov, krotiteľov kruhov a drakov, zhypnotizuje vás magické umenie pokrivenej palice a v tme uvidíte tancovať živé mandaly. Verte nám, tohtoročná úroda svetla bola naozaj bohatá.

Dĺžka predstavenia 45 minút, realizuje tím 10 artistov

BABIE LETO – VIDEO

Pozrite si video z premiéry nášho predstavenia na akcii Dni Petržalky 2021, ktorá sa konala 10.09.2021 na Dostihovej dráhe v Petržalke a okrem artistov z CirKusKus-u a Inspinie uvidíte aj hostí z Južnej Ameriky – svetoznáme duo Equilibra Performance.

CIRCUS BATUCADA

Hudobno-akrobatická pouličná show

Máte radi cirkus a temperamentné brazílske rytmy? Určite sa vám bude páčiť cirkusovo-bubenícka show, spolupráca artistov z CirKusKusu a nitranskej skupiny Campana Batucada. Circus Batucada je pestrá pouličná show plná akrobatov, žonglérov, drakov a iných lietajúcich objektov, ktorých pohyb usmerňujú chytľavé exotické rytmy, ktorým sa nedá odolať.

Dĺžka predstavenia 45 minút, realizuje tím 8 artistov a 8 hudobníkov

Circus Batucada – video 2020

Toto video je z nášho spoločného vystúpenia na festivale Divadelná Nitra 25.09.2020. Medzi artistami hosťoval aj brazílsky umelec Gustavo Ollitta, ktorý dodal tejto show ešte viac exotiky.

Circus Batucada – video 2021

Na festivale Mičínsky Pitvor 2021 sme vystupovali podvečer, čo nás inšpirovalo k tomu, aby sme pridali do žonglérsko-akrobatického vystúpenia Circus Batucada aj ohnivú show. Ak chcete vedieť, ako to dopadlo, pozrite si video plné spontánnych diváckych reakcií.

ZAKLIATA ČAJKA

Cirkusová rozprávka o tom, ako zvíťazí láska nad zlými kúzlami vďaka dobrému srdcu.

Netradičný príbeh plný fantázie a nevídaných trikov o pastierikovi, ktorý putuje vyslobodiť princeznú z pazúrov zlého vlkodlaka, je prerozprávaný pomocou cirkusových disciplín ako sú chodúle, žonglovanie, ohňová show a párová a vzdušná akrobacia. Naši talentovaní artisti vás nielen príjemne zabavia, ale aj rozosmejú.

Dĺžka predstavenia 45 minút, realizuje tím 12 artistov

Zakliata čajka – video

Zostrih z predstavenia Zakliata čajka 01.07.2020 v Karlovej Vsi, kde nám robili komparz aj šikovné malé mažoretky zo skupiny Cordis. Toto predstavenie realizujeme v spolupráci s Kamel klubom.

VINTAGE CIRKUS

Rozmarný dobový cirkus so swingovou kapelou

Vintage cirkus je jedinečné spojenie artistov z CirKusKusu a Funny Fellows – old time bandu, ktorí pre vás pripravili rozmarný dobový cirkus plný akrobatických kúskov a žonglovania. Hudobný aj vizuálny zážitok vhodný pre festivaly, mestské akcie a iné outdoorové podujatia. Vďaka charakteru pouličného predstavenia ho vieme realizovať bez pódia, svietenia či ozvučenia.

Dĺžka predstavenia cca 45 minút, realizuje tím 6 artistov a 6 hudobníkov